Dark Souls 3 için hayran yapımı kolay mod yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 20, 2023 Yorum Yok

 
Mod geliştiricisi Zethras, aksiyon rol yapma Dark Souls 3 için yeni bir mod yayınladı. kolay Mod isimli bu mod sayesinde oyuna üç farklı zorluk ayarı geliyor ve oyuncular bu kuvvetli oyunu zorlanmadan bitirebiliyor. Bu mod, bütün oyun tecrübesi biraz daha kolaylaştırmak için birtakım ayarlamalar yaparak oyunu daha da kolay hale getiriyor.
 
Zoru sevmeyenler için
 
 
 
Easy Souls III isimli bu mod içerisinde üç zorluk ayarı yer alıyor. Bunlar ortasında Easy, VeryEasy ve UltraEasy seçenekleri bulunuyor. Kolay Mod temelde kazandığınız ruh ölçüsünü yüzde 25 arttırıyor. Ayrıyeten aldığınız hasarı yüzde 25’lik oranda düşürüp düşmanlara verdiğiniz hasarı yüzde 25 oranında arttırıyor. VeryEasy modunda bu yüzdeler yüzde 50’lik bir orana ulaşıyor. nihayet zorluk ayarı UltraEasy’de ise yüzdeler yüzde 75 oluyor.
 
Resmi olmayan hayran üretimi bu kolay modu fiyatsız bir biçimde indirebiliyorsunuz. Elbette Dark Souls oyunları zorluklarıyla biliniyor ve ön plana çıkıyor. Zoru sevmeyen oyuncular bu modu deneyebilir ve oyunun sonuna kolay bir biçimde ulaşabilir.
 
– Easy Souls III modu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir