Sonic Frontiers’ın ilk büyük DLC’si bu hafta geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 20, 2023 Yorum Yok

 
Sonic Team tarafından geliştirilen Aleni dünya aksiyon macera oyunu Sonic Frontiers için birinci Aka DLC güncellemesi bu hafta geliyor. Yayıncı Sega, “Sights, Sounds and Speed” olarak isimlendirilen DLC’nin 23 Mart’ta yayınlanacağını bir e-posta yoluyla oyunculara bildirdi. E-posta, DLC hakkında pek Çok detay içermiyor.
 
Yeni DLC birçok ek içeriği oyunculara sunacak 
 
 
 
Sega daha Evvel 2023 yılı bir içerik yol haritası yayınlamıştı ve bu kapsamda Aka genişletme paketlerinin sunulacağını belirtmişti. Artık ise planın birinci kesimini deneyimlemek üzereyiz. Yol haritasında birinci güncellemenin bir Fotoğraf modunu, Müzik Kutusunu (Jukebox) ve yeni Uğraş modlarını içereceği belirtiliyor. Bu içerikler de ‘Sights, Sounds and Speed’ isimli güncellemeyle uyuşuyor. Münasebetiyle belirtilen içeriklerin bu paketle birlikte geleceğini söyleyebiliriz.
 
E-posta içeriğine bakacak olursak Yine burada da DLC ile ilgili birkaç bilgi yer alıyor. E-postada tam olarak şunlar yazıyor: “Sonic Frontiers için üç fiyatsız içerik güncellemesinden birincisi 23 Mart’ta geliyor. Yeni eklenen özellikler ve modlarla breaber Starfall adalarının yeni içeriklerini deneyimleyebileceksiniz.” 
 
Sonic Frontiers, 8 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir