Remnant II için yeni fragman oyunun dünyasını tanıtıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 26, 2023 Yorum Yok

 
Gearbox Publishing ve geliştirici Gunfire Games tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon macera rol yapma oyunu Remnant II için yeni bir fragman yayınlandı. Bu fragmanda Losomn cihanında yer Meydan Dran dünyası hakkında bizlere Türlü ayrıntılar veriliyor.
 
Yeni fragmanda oyunun dünyasını tanıtıyor
 
 
 
Yeni yayınlanan fragmanla birlikte oyunun dünyası biraz daha ayrıntılandırılıyor. Fragman açıklamasında ise şu sözler yer alıyor: “Dran ve Fae dünyalarının Biricik bir noktada  birleşmesi kaosa ve karışıklığa neden oldu. Bir vakitlerin İnsan gibisi Dran’ları “kovan kafalı” haline büründü ve bu durum çılgınlığa Sebep oldu. İki başka dünyanın birleşmesinin akabinde Dran’lar toplumunun Geri kalanı tarafından baş belası olarak görülmeye başlandı.” 
 
Aksiyon rol yapma oyunu Remnant II, oyuncuları dehşetli dünyalara götürüyor ve burada yer Meydan ölümcül yaratıklarla çabaya sürüklüyor. Oyunda Daimi olarak kendimizi bir şeylerle çaba ederken bulabiliyor ve şiddetli işveren savaşlarına da tanıklık edebiliyoruz.
 
Çok satan oyun Remnant: From the Ashes’ın devamı niteliğinde olan bu ikinci oyunda daha Çok içerik, daha Çok Yaratık ve yeni bölgeler bizleri bekliyor. Remnant II, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Remnant II – The World of Losomn: Dran fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir