The Lord of the Rings: Gollum için Ray Tracing fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 26, 2023 Yorum Yok

 
NVIDIA ve Daedalic Entertainment, The Lord of the Rings: Gollum için Ray Tracing fragmanı yayınladı. Bu fragmanla birlikte geliştirici takım oyunda ışın izlemeli yansımaların ve gölgelerin yer alacağını belirtti. Bu dayanaklarla birlikte oyundan daha üst seviye bir tecrübe elde edilmesi hedefleniyor.
 
Oyun NVIDIA DLSS 3 Frame Generation dayanağını de içerecek
 
 
 
NVIDIA DLSS 3 Frame Generation’ı takviyesini de bünyesinde barındıracak olan The Lord of the Rings: Gollum’un  geçtiğimiz günlerde sistem ihtiyaçlarını açıklandı. Bu sistem ihtiyaçlarıyla birlikte birçok oyuncu oyunun tam olarak optimize edilmediğini ve çıkışıyla birlikte meselelerin olacağını belirtti.
 
Son vakitlerde yeni oyunlar birçok problemle birlikte karşımıza çıkıyor ve bu sıkıntıların yeni güncellemelerle birlikte düzeltilmesini bekliyoruz. Umuyoruz ki artık bu oyunda ve yeni çıkış yapacak oyunlarda meselesiz bir oyun tecrübesi yaşarız.
 
Gizlilik odaklı aksiyon macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum, 25 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
The Lord of the Rings: Gollum fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir