Red Dead Redemption 2 için ana karakterleri iyileştiren 4K doku paketi yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 26, 2023 Yorum Yok

 
Mod geliştiricisi ‘Instanity’, Red Dead Redemption 2 için yeni bir 4K doku paketi yayınladı. Bu paket, Assassin’s Creed Unity ve Black Flag için yayınlanan pakete emsal nitelikte. Öbür bir deyişle bu mod bütün anne karakterlerin dokularını düzgünleştiriyor ve bizlere daha uygun bir manzarayı aktarıyor.
 
Oyunun bütün anne karakterleri bu paketle birlikte daha uygun bir görünüme kavuşuyor
 
 
 
Bu paket oyunda yer Meydan anne karakterlerin manzaralarını 4K’lık bir çözünürlüğe taşıyor ve daha güzel Ira ayrıntılarınızı bizlere aktarıyor. Pekala bu anne karakterler kim diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu sorunun karşılığını mod geliştiricisi şöyle açıklıyor: “Oyunun anne karakterleri Aralık sahnelerde görünen bütün karakterler.
 
Karakterlerin yüzlerini, bedenlerini ve saçlarını/sakallarını uygunlaştıran bu modla birlikte daha yeterli bir tecrübe elde edebilirsiniz. Birçok modu da bu mod üzerine yazabilir ve oyunu daha güzel imajla birlikte oynayabilirsiniz. Modu indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:
 
– 4K Story and Side Characters 
 
Moddan görüntüler
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir