Redfall’un Çıkış Tarihi ve Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 26, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Austin tarafından oyunculara sunulacak olan Aleni dünya co-op birinci Şahıs nişancı oyunu Redfall’un çıkış tarihi açıklandı. Oyun, 2 Mayıs’ta Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Standart sürümü, 699,00 TL, Bite Back Edition ise 999,00 TL’de satışta.
 
Redfall dinamik diyalog sistemine sahip olacak
 
 
 
Arkane Austin grubu tarafından geliştirilen nişancı co-op aksiyon oyunu Redfalli dinamik diyalog sistemine sahip olacak. Dinamik diyalog sistemi sayesinde oyun içerisinde yer Meydan karakterler, grupta yer Meydan karakterlere bağlı olarak birbirleriyle etkileşime girecek ve birlikte ne kadar vakit geçirirlerse ortalarında o derece derin bağlar kurulacak. 
 
Redfall, Prey ve Dishonored’ın ödüllü takımı Arkane Austin stüdyosundan biz oyun severlere sunulacak. Aleni dünya ister Biricik oyunculu ve istersek de co-op modunda ilerleyeceğiz ve birinci Şahıs kamera nazar açısıyla birlikte karşımıza çıkan düşmanları alt etmeye çalışacağız. Redfall, kendine mahsus oynanış stili bulunacak. Bunun yanı Dizi bizlere bir kıssa anlatacak ve aksiyon – nişancı çeşidini harmanlayacak. 
 
Redfall oynanış derin nazar videosu 
 
 
Redfall ön sipariş fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir