Forza Motorsport için Yeni Detaylar Paylaşıldı: Gerçekçilik Ön Planda Olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 26, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştirici Turn 10 Studios, kısa müddet Evvel gerçekleştirilen Xbox ve Bethesda Softworks Developer_Direct etkinliğinde Forza Motorsport için yedi dakikalık bir sunum yaptı. Bu sunum içerisinde oyun hakkında Türlü ve teknik ayrıntılar oyunculara aktarıldı. 
 
Forza Motorsport gerçekçi bir sürüş tecrübesi sunmaya hazırlanıyor
 
 
 
Developer_Direct aktifliği ile birlikte Forza Motorsport yeni bir nazar atıldı ve bu aktiflikte oyun hakkında Türlü ayrıntılar verildi. Verilen ayrıntılar ortasında oyunun hem sürükleyici hem de gerçekçi bir yapıyı oyunculara sunmaya hazırlandığı yer aldı. Bunun yanı Dizi bütün sürüş dinamiklerinin aslına Müsait olması için Fazla çalıştıkları belirtildi.
 
Benzersiz yükseltmeler ve gerçeğe Müsait araçlar 
 
Forza Motorsport, yayınlandığı andan itibaren 800’den Çok eşsiz yükseltme ve Özel modifikasyon öğelerini biz oyunculara sunacak. Bunun yanı Dizi oyun içerisinde toplayabileceğimiz, yarışabileceğimiz ve özelleştirebileceğimiz 500’den Çok gerçek aracı bünyesinde barındıracak.  
 
Dinamik hava ve pist olayları sürüşü etkileyecek
 
Oyunun fizik ve sürüş mekaniği, Forza Motorsport 5, 6 ve 7’den daha gelişmiş olacak. Bu gelişme sayesinde daha eğlenceli ve ödüllendirici bir sürüş tecrübesi sunacak. Bunun yanı Dizi Forza Motorsport’ta dinamik hava ve pist olayları bulunacak. Pist sıcaklıkları, Yaş taban ve daha fazlası oyuncuların sürüşünü etkileyecek. Böylelikle iki Dönem asla birebir olmayacak.
 
Forza Motorsport, 2023 yılı içerisinde Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. 
 
Forza Motorsport Faaliyet videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir