ESO, 2023’ün Hikâyesi Morrowind Üzerindeki Gölge İçin Yeni Macera ve Yeni Sınıfı Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 26, 2023 Yorum Yok

 
ZeniMax Online Studios grubu ESO’nun 2023 macerası Morrowind Üzerindeki Gölge’yi duyurdu. Bu yılın öyküsü oyuncuları Morrowind’e Geri götürüyor ve The Elder Scrolls’da 1994’ten beri görülmeyen yerleri keşfetmelerine İmkan sağlıyor. Morrowind Üzerindeki Gölge macerası, martta çıkış yapan Scribes of Fate zindan DLC’si ile başlayan ve yayınlanan birçok farklı içerikle bağlanan sürükleyici bir kıssa anlatıyor. Öykü haziranda Necrom kısmı ile devam ediyor. Oyuncuları en Fazla heyecanlandıracak kısımsa grubun, haziranda Necrom kısmının çıkışıyla istikbal olan yeni oynanabilir Sınıf Arcanist hakkındaki duyurusu oldu.
 
Scribes of Fate 13 Mart 2023’te PC/Mac platformlarına, 28 Mart 2023’te ise Xbox ve PlayStation konsollarına çıkıyor. The Elder Scrolls Online: Necrom kısmı 5 Haziran 2023’te PC/Mac platformlarına, 20 Haziran 2023’te ise Xbox ve PlayStation konsollarına çıkıyor.
 
ESO Global İlan canlı yayınını kaçıranlar yayın kaydını aşağıdan izleyebilirler (Dakika 17:11’den başlayabilirsiniz.)
 
 
The Elder Scrolls Online Scribes of Fate DLC’si
 
 
İki adet yeni dört oyunculu PvE zindan içeren Scribes of Fate DLC’si bu mart çıkarak Morrowind Üzerindeki Gölge efsanesini başlatıyor. Oyuncular Scrivener’s Hall’daki Scribes of Mora’nın sapkın müritleriyle savaşıp onları aşacak yahut Bal Sunnar’ın Vakit büyülerine karşı çarpışacaklar.
 
 
 
Scribes of Fate 13 Mart 2023’te PC/Mac platformlarına, 28 Mart 2023’te ise Xbox ve PlayStation konsollarına çıkıyor. Scribes of Fate DLC’si hakkında ayrıntılı bilgi almak için resmi blog yazımıza buradan göz atmayı unutmayın. 
 
The Elder Scrolls Online: Necrom Bölümü
 
 
Scribes of Fate DLC’sinin akabinde The Elder Scrolls Online: Necrom kısmı de bu haziran çıkıyor.Necrom kısmı, 30 saatlik yepisyeni öykü içeriğiyle oyuncuları iki yeni yoldaşla birlikte şark Morrowind’deki olağandışı yeni bölgelere götürüyor. Yeni bölgelere ek olarak Necrom ayrıyeten ESO’da en Fazla istenen özelliklerden biri olan yeni bir oynanabilir sınıfla, yani Arcanist ile Bir arada geliyor. ESO’nun yedinci ve en yeni sınıfı Arcanist, Oblivion diyarındaki Daedric Prensi’nden alınan yeni yetenekler ve mekanikleri de beraberinde getiriyor. Yeni sınıfla ilgili bütün ayrıntılar için ESO resmi internet sitesindeki blog yazımıza buradan göz atın.
 
The Elder Scrolls Online: Necrom 5 Haziran 2023’te PC/Mac platformlarına, 20 Haziran 2023’te ise Xbox ve PlayStation konsollarına çıkıyor.
Morrowind Üzerindeki Gölge macerası martta Scribes of Fate zindan DLC’si ile başlıyor ve haziranda yeni Necrom kısmı ile yeni Arcanist sınıfının tanıtılmasıyla devam ediyor. istikbal aylarda bu yeni öykü hakkında daha Çok bilgi için gözünüz elderscrollsonline.com adresinde olsun!
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir