Redfall’da Düşmanları Öldürmenin Farklı Yolları Olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 19, 2023 Yorum Yok

 
Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Austin tarafından oyunculara sunulacak olan Aleni dünya co-op birinci Şahıs nişancı oyunu Redfall için yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda Redfall Yapım Dizayncısı Ben Horne, oyuncuların vampirleri öldürmek için ateşli silah biçimi ya da saklılık temelli bir yaklaşım seçebileceğini belirterek oyunla ilgili yeni detaylar veriyor.
 
IGN Fan Fest aktifliği kapsamında yeni bilgiler ortaya çıktı 
 
 
IGN Fan Fest’te konuşan Horne, oyuncuların vampirleri öldürmek için yalnızca mermileri değil işaret fişeği tabancalarını, kazık fırlatıcılarını ve UV ışınlarını kullanabileceğini belirtti. Horne ek olarak şunları söyledi: “Redfall oyuncular av tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri ve işaret fişekleri de iç olmak üzere Fazla Türlü silahlar bulabilecek ve kullanabilecek. Lakin Amel vampir öldürmeye geldiğinde işaret fişekleri, kazık fırlatıcıları ve UV ışınları üzere kimi eşsiz silahlar da devreye girecek. Bunlar vampirleri Fazla eşsiz bir formda alt etmenize Yardımcı olacak. Zira Redfall’da vampirler yalnızca mermilerle alt edilmeyecek.”
 
Horne şöyle devam etti: “Oyuncular, vampir kümelerine karşı direkt savaşa girebilecek ya da kenarlardan gizlice dolaşabilecekler. Bu seçim büsbütün oyunculara ilişkin olacak. Bu formda farklı yaklaşımlarla birlikte Hasım kümeleri alt edilebilecek. Her farklı yaklaşımın da artıları ve eksileri olacak. “
 
Açık dünya co-op birinci Şahıs nişancı oyunu Redfall, Prey ve Dishonored’ın ödüllü takımı Arkane Austin stüdyosundan biz oyun severlere sunulacak. Redfall, 2 Mayıs’ta Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Standart sürümü, 699,00 TL, Bite Back Edition ise 999,00 TL’de satışta.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir