Macera Oyunu Tchia’da Haritada Nerede Olduğumuz Gösterilmeyecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 19, 2023 Yorum Yok

 
Açık dünya macera oyunu Tchia için yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz süreçte oyun direktörü Phil Crifo’nun yorumlarıyla Bir arada yeni görüntü yayınlanmıştı ve bu görüntü aracılığıyla oyunun içeriğine bir nazar atılmıştı. Birçok ayrıntının ortaya çıktığı bu görüntü sonrasında yeni Crifo eşliğinde yeni bir görüntü daha paylaşıldı. Bu görüntü içerisinde oyunda gezinirken nerede olduğumuzun gösterilmeyeceği ve daha fazlası açıklandı.
 
Tchia renkli atmosferiyle birlikte Aleni dünya macera tecrübesi sunacak
 
 
 
IGN Fan Fest’in bir kesimi olarak yayınlanan yeni fragmanda Türlü ayrıntılar bizlere sunuldu. Oyun yönetmeni Crifo Tchia’da yer alacak olan harita sistemi hakkında şunları söyledi:  “Bilinmeyen bir dünyada kaybolmanın heyecanını sizlere sunmak istedik. Bu nedenle harita sisteminde nerede olduğunuzu göremeyeceksiniz. Bunun birçok sebebi var: Etrafı düzgünce araştırın, nerede olduğunuzu güzelce gözlemeye çalışın ve içinizdeki kaşifi açığa çıkarın. Bu mekanik sayesinde Fazla daha tatmin edici bir tecrübe elde edeceğinizi düşünüyoruz.” 
 
Tropik bir Aleni dünya macerasını bizlere sunacak olan Tchia ile etrafta gezinebilecek, yeni yerler keşfedebilecek, yüksek yerlere tırmanabilecek, aşağılara hakikat bu yüksek yerlerden aşağıya atlarken süzülebilecek ve daha fazlasını yapabileceğiz. Tam bir özgürlük sunmayı hedefleyen bu oyun içerisinde Çeşitli eğlenceli misyonlara çıkacağız.
 
Tchia, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Tchia – IGN Fan Fest videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir