Atomic Heart ilk 5 saatlik oynanış videosu sızdırıldı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 19, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Mundfish tarafından oyunculara sunulacak olan birinci Şahıs aksiyon rol yapma oyunu Atomic Heart’ın birinci beş saati sızdırıldı. 5 saatlik müddet boyunca oyunun bütün mekaniklerini görebiliyor ve oyunun atmosferine göz atabiliyoruz. Oyunu bekliyorsanız ve oynayacaksınız bu oynanış imgelerini es geçebilirsiniz.
 
Oynanış görüntüsü her Lahza kaldırılabilir
 
 
 
Yayınlanan sızıntı oynanış imajları yakında kaldırılabilir. Bu usul sızıntı içerikler genelde birkaç gün içerisinde kaldırılıyor. Sızıntısı yapılan Atomic Heart, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetine de yer alacak. Böylelikle Xbox Game Pass aboneleri de oyunu deneyimleyebilecek.  
 
1950’lerde geçen bu üretimde alternatif bir SSCB dünyasına adım atacak ve karşımıza çıkan düşmanları eşsiz yetenekler ile alt etmeye çalışacağız. Aksiyon ve dövüş mekanikleriyle ön plana çıkmayı hedefleyen bu oyunda öteki yandan gerçek vakitli ray tracing efektleri de yer alacak. 
 
Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Standart sürüm 699,00 TL, Gold sürüm 899,00 TL, Premium sürüm ise 999,00 TL’den satışta.
 
Atomic Heart – 5 saatlik oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir