Psikolojik korku oyunu Stray Souls duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 16, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Versus Evil ve geliştirici Jukai Studio tarafından biz oyun severlere sunulacak olan ruhsal endişe oyunu Stray Souls duyuruldu. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için çıkış yapacak. Oyunun bu baharda yayınlanması planlanıyor.
 
Klasik bir endişe tecrübesi bizleri bekliyor
 
 
 
Türün klasiklerinden ilham Meydan ruhsal kaygı oyunu Stray Souls, üçüncü Şahıs kamera nazar açısına sahip olarak karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde aksiyon ve kaygı ögeleri bulunacak ve kabusların Yargıç olduğu bir dünyaya giriş yapacağız. Oyunda ormanlarda ilerleyebilecek, konutlara giriş yapabilecek ve farklı bölgelere adım atabileceğiz.
 
Tuhaf ve müthiş yaratıkların yer alacağı oyun içerisinde dehşet oyunlarının klasiği bulmaca sekansları da bizlere sunulacak. Çeşitli bulmacaları çözebileceğimiz, sırları açığa çıkarabileceğimiz ve öbür yandan da hayatta kalmaya çalışacağımız Stray Souls’da ruhsal bir dehşet tecrübesi elde edeceğiz.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir