Focus Entertainment, Atlas Fallen için yeni oynanış fragmanı yayınladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 16, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Deck13 Interactive tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon rol yapma macera oyunu Atlas Fallen için Rise from Dust isimli yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Fragman içerisinde oyunda yer Meydan kimi alanlar – bölgeler, Çeşitli atmosferler, karakterler ve daha fazlası yer alıyor.
 
Fantastik bir aksiyon rol yapma oyunu
 
 
 
Kumlardan yükselebileceğimiz ve kadim tehlikelerin yer alacağı Atlas Fallen içerisinde geçmişin kesimlerini toplamaya çalışacak, eski kehanetleri açığa çıkarmaya çalışacak ve Aka bir maceraya atılacağız. Oyun içerisinde denetimi elimize aldığımız karakterimizle birlikte farklı bölgelere gerçek ilerleyebilecek, karakterimizi geliştirebilecek ve yeni silahlara erişebileceğiz.
 
Farklı diyarlara adım atabileceğimiz ve bir yandan da hayatta kalmaya çalışacağımız oyunun hudutlu sayıda Atlas Fallen Signature Edition sürümü bulunuyor. Bu sürüm Focus Entertainment Store’a Özel olarak karşımıza çıkıyor. Bu sürüm içerisinde Deck13’ün Sanat Direktörü James Lowe tarafından hazırlanmış ahşap bir çerçeve, resmi sertifika ve indirilebilir Ruin Rising Pack yer alıyor.
 
Atlas Fallen, 16 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. 
 
Atlas Fallen yeni oynanış tanıtım fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir