Blade of Darkness artık PS5, PS4, Xbox Series ve Xbox One için mevcut

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 16, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı SNEG, hack and slash aksiyon oyunu Blade of Darkness’ın artık PlayStation Store üzerinden PlayStation 5 ve PlayStation 4 için ve Microsoft Store üzerinden Xbox Series ve Xbox One için 14,99 dolar karşılığında (Türkiye’de 149,00 TL) var olduğunu duyurdu.
 
Blade of Darkness birinci olarak 21 Şubat 2001’de PC için piyasaya sürüldü ve akabinde 24 Kasım 2022’de Nintendo eShop üzerinden Switch yayınlandı. PC oyuncuları oyunu ayrıyeten Steam ve GOG üzerinden de satın alabilir. 
 
Oyunun yenilenmiş sürümü 2021’de yayınlandı
 
 
 
Günümüz teknolojileri için güncellenen (yenilenmiş sürüm 2021’de yayınlandı) Blade of Darkness’ın PC sürümü, oyunculara klasik dövüş mekaniklerini ve rol yapma öğelerini sunmayı amaçlıyor. Blade of Darkness’ta oyuncular dört karakterden birinin rolünü üstleniyor. Her karakterin kendine Özel kuvvetli ve zayıf istikametleri bulunuyor. 
 
Bu güncellenmiş sürüm (PC) geniş ekranı ve 4K çözünürlüğü destekliyor. Ayrıyeten yeni ekran ayarlarına ve kararlılık güzelleştirmelerine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Blade of Darkness artık şu anda PC’nin yanı sıra  PlayStation 4, PlayStation 5 Xbox One ve Xbox Series için mevcut.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir