Psikolojik korku oyunu Ad Infinitum ertelendi!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Hekate grubu tarafından geliştirilen birinci Şahıs hayatta kalma dehşet oyunu isim Infinitum, daha Evvel planlanan 20 Nisan çıkış tarihinden Eylül ayına ertelendi. alaka alımlı atmosferlere sahip ruhsal endişe oyunu PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunun daha Evvel duyurulan PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinden bugünkü fragmanda ve basın açıklamasında bahsedilmedi.
 
Gerçekçi bir dehşet tecrübesi bizleri bekliyor
 
 
 
Ad Infinitum, oyuncuların karşısına İlgi cazip atmosferleriyle ve kıssasıyla çıkmak istiyor. Oyun birinci Şahıs hayatta kalma kaygı tecrübesini sunmayı hedefliyor. isim Infinitum, yaşanan Aka savaşı bir Alman askerinin nazar açısından görmemizi sağlıyor. Cenk atmosferinin ve arka planda yaşananların bizlere aktarılacağı oyunda akıl sıhhatimizi yerinde tutmamız gerekiyor. 
 
Birinci Dünya Savaşı’nı Temel Meydan bu ruhsal kaygı oyununda çözmemiz gereken Çeşitli bulmacalar ve aşmamız gereken garip yaratıklar yer alıyor. Etrafı keşfederek ilerleyebileceğimiz bu oyun içerisinde tarihi ortamlara adıma atacak ve kendi kararlarımızı kendimiz vereceğiz. Bu kararların oyunun gidişatına tesir edecek ve içerisinde bulunduğumuz bu dünya değişim yaşayacak.
 
Korku oyunu Ad Infinitum, Eylül ayında geliyor. Öte yandan oyunun yeni fragmanı yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Ad Infinitum oynanışa genel nazar fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir