Hunt: Showdown için yeni güncelleme yayınlandı: Geralt’ın sesi oyuna katıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Crytek tarafından biz oyun severlere sunulan çevrimiçi Aleni dünya nişancı aksiyon oyunu Hunt: Showdown için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte oyuna Geralt’ın sesi iç oldu. The Witcher 3: Wild Hunt’ta anne karakterimizi seslendiren Doug Cockle, Hunt: Showdown’da John Victor isimli karaktere hayat verdi.
 
1.12 güncellemesi oyuna yeni geliştirmeler getiriyor
 
 
 
Hunt: Showdown için yayınlanan nihayet güncelleme ile birlikte oyuna birçok geliştirme geliyor. PC, PS4 ve Xbox One oyuncuları için var olan bu güncelleme, oyun içi performansı arttırıyor ve iki yeni öğretici Ira oyuna iç oluyor. Yeni yama, Temel öğretim kısmını ayrıntılandırıyor ve oyunculara daha akıcı bir öğretim sunumu hazırlıyor. 
 
1.12 güncelleme ile oyundaki silah seçimleri artık daha kolay hale geliyor. Oyunda ayrıyeten gizlenme durumu artık daha duyulabilir hale geliyor. mesela bir çöp yığının gerisine saklandığımız Vakit öbür oyuncular tarafından duyulabilecek.
 
Türkçe lisan dayanağına sahip nişancı aksiyon oyunu için yeni güncellemeler gelmeye devam edecek. Oyuna şu anda Steam üzerinden 109,00 TL’den erişebilirsiniz.  
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir