RoboCop: Rogue City Eylül’e ertelendi!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Teyon tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon macera nişancı oyunu RoboCop: Rogue City, evvelden planlanan Haziran çıkış ayından Eylül ayına erteledi. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Switch sürümü ise daha sonraki bir tarihte yayınlanacak.
 
Yarı makine ve yarı insan RoboCop macerası
 
 
 
RoboCop: Rogue City ile birlikte biz oyuncular yarı insan ve yarı makine olan RoboCop rolünü üstlenecek ve bulunduğumuz bölgeye eşitlik getirmeye çalışacağız. Bir polis olarak atılacağımız bu oyunda etrafta işlenen birçok hata yer alacak ve bizim de hedefimiz bu cürümleri büsbütün ortadan kaldırmak olacak.
 
Birinci Şahıs kamera nazar açısına sahip olan bu üretimde klasik RoboCop tabancasıyla birlikte tehlikeli misyonlara çıkacak ve farklı farklı bölgelere adım atabileceğiz. Her bölgede farklı hatalar işlenecek ve bu cürümlerle dolu dünyada bize Kıymetli bir Pay düşecek. 
 
RoboCop severlerin beklediği ve nişancı oyuncularının da deneyebileceği RoboCop: Rogue City’de arka planda bir de bizlere hikaye anlatılacak. Bakalım bizleri nasıl bir tecrübe bekliyor olacak daima Bir arada göreceğiz.
 
RoboCop: Rogue City oynanışa genel nazar fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir