The Outlast Trials’ın çıkış tarihi açıklandı: Erken erişim olarak geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Red Barrels, kaygı temalı hayatta kalma oyunu The Outlast Trials’ın 18 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için Erken Erişim olarak çıkış yapacağını duyurdu. Daha Evvel birçok Sefer ertelenen oyun artık çıkış yapmaya Fazla yakın.
 
Oyun 2019’da resmi olarak duyuruldu
 
 
 
İlk olarak 2019 yılında resmi olarak duyurulan The Outlast Trials’ın 2021 yılında çıkış yapması planlanmıştı. Daha sonra oyun 2022 yılına ertelendi artık ise Mayıs ayında erken erişim sürüm olarak çıkış yapmaya hazırlanıyor. Daimi olarak ertelenen ve geldiğimiz noktada da tam sürüm değil de erken erişim olarak çıkış yapmaya hazırlanan oyunun karmaşık bir geliştirme sürecinin olduğunu varsayabiliriz.
 
Outlast serisinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak olan The Outlast Trials, hem Biricik oyunculu hem de çevrimiçi eşli oyun tecrübesini bizlere sunacak. Oyun içerisinde farklı farklı tehditler – tehlikeler, hayatta kalma öğeleri ve dehşet unsuları yer alacak.
 
Karanlık ve ürkütücü bir atmosferin bizlere sunulduğu oyuna en Çok dört oyunculu olarak katılabilecek ve tehlikelerin üstesinden gelmeye çalışacağız. Yeni bir Outlast tecrübesine atılacağımız oyunun şu anda Türkiye fiyatı belirli değil.
 
The Outlast Trials erken erişim sürüm çıkış tarihi 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir