PS5 Sistem Güncellemesi DualSense Edge Desteğini Ekliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 13, 2023 Yorum Yok

 
Yeni nesil konsol PlayStation 5 için 1 GB’ın biraz üzerinde sistem yazılımı güncellemesi yayınlandı. Bu yeni güncelleme, DualSense Edge denetimcisinin yazılım ihtiyaçlarını resmi çıkışından Evvel konsola ekliyor.
 
DualSense Edge yazılım dayanağı çıkışından Evvel konsola iç oluyor
 
 
 
Sony tarafından konsol oyuncularına sunulacak olan birinci profesyonel denetimci DualSense Edge, 23 Ocak’ta piyasaya sürülecek. 199,99 bir dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak yeni Denetim aygıtı, Özellikle rekabetçi Fazla oyunculu oyunlarda kullanılmak üzere geliyor. DualSense Edge, önceki kontrolcülere kıyasla daha Çok özelleştirme seçeneği sunuyor ve bu kapsamda daha Fazla profesyonel konsol oyuncularına hitap ediyor.
 
DualSense Edge kontrolcüsünü kullanmak için PS5 konsolunuza en nihayet güncellemeyi (6.50) indirmeniz gerekiyor. aksi takdirde yeni Denetim aygıtınız var konsolunuz ile uyumlu bir biçimde çalışmayabilir. 
 
Öte yandan PS5 için yayınlanan yeni güncelleme DualSense Edge yazılım dayanağının yanı Dizi yeni genel olarak performansı da düzgünleştiriyor. Yeni güncelleme hakkında daha Çok detay yer almıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir