Call of Duty: Mobile’da 2023’in İlk Sezonu “Uyanış” ile Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 13, 2023 Yorum Yok

 
Call of Duty: Mobile’ın 2023 yılı birinci dönemi olan “Uyanış” ile oyuncular Yeni Yılı gösterişli bir halde kutluyor. Yılın birinci döneminde, oyuna kazanma taktiklerinizi yenileyebileceğiniz ve yeni mükafatlar kazanabileceğiniz çoklu oyuncu ve Battle Royale alanları ekleniyor.
 
18 Ocak Çarşamba günü başlayacak yeni dönemle Birlikte oyuncular, Tavşan Yılı temalı Nuketown haritasına Geri dönüp Aka Tipi ve Yaşayan Ölülerin Harika Saldırısı üzere yeni ve güncellenmiş çoklu oyuncu modlarını oynayabilecek ve Ay Yeni Yılı güncellemelerine katılabilecek.
 
Call of Duty: Mobile 1. Dönemi Uyanış’ta oyuncular, 50 kademelik yeni Cenk bileti, ödüllerinin yanı Dizi Cassius – Mukadderat Şampiyonu ve Rampage – Zehirli, yeni Dingo – Hepsini Fethet silahı, yeni silah dizaynları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar (CP) ve dönem boyunca eklenecek Fazla daha Çok içeriği kazanma fırsatı yakalayacak.
 
Android ve iOS üzerinden indirilebilir olacak yeni dönemle birlikte gelen bütün yeni içerikler ve güncellemeler şu halde;
 
Güncellenmiş Harita – Nuketown – Tavşan Yılı – Oyuncuların en sevdiği Nuketown, Ay Yeni Yılı temasıyla Geri dönüyor. Oyuncuların yıllardır tanıdığı ve sevdiği harika harita yesyeni bir görünümle Geri geliyor.
 
 
Yeni İzole BR Konumları – İzole Battle Royale haritasında iki yeni pozisyon eklendi. Ekoloji Laboratuvarında oyuncuların etkileşime geçebileceği bilgisayarlarla donatılmış seralar ve T-3 Rafineri tesisinde ise oyuncuların içine atlayıp binanın dışına uçmasını sağlayan iki “arıtma tüpü” yer alıyor.
Yeni ve Güncellenmiş çok Oyunculu Modları – Oyuncuların verdiği hasar arttıkça başlarının büyüdüğü Komik bir oyun modu olan Aka Tipi, dönemin Ay Yeni Yılı temasını yansıtan güncellenmiş bir modla Geri dönen Yaşayan Ölülerin Muhteşem Saldırısı oyuncuların beğenisine sunuluyor.
Ay Yeni Yılı Güncellemeleri – Yeni BR pozisyonlarında içinde Nakit olan Kırmızı zarflar oyuna Geri dönerken, izole haritada rastgele ortaya çıkan Ufak R.A.B.T robotu, süratlice hasar vermeyi başaran oyunculara ganimet toplama fırsatı sunuyor. Çeşitli İlgi cazip yerlerin etrafında ganimet balonları da bulabilecek olan oyuncular, bu balonları vurup ganimetleri toplarken muvaffakiyetlerini harika bir havai fişek gösterisiyle taçlandırabilecek.   
 
Oyunun yeni dönemi boyunca Özel dönemlik çabalar, şanslı çekilişler, oyun içi mağaza güncellemeleri, yeni güncellemeler ve geliştirmeler de oyuncuların beğenisine sunulacak. 14 Aralık’ta yayınlanacak olan Call of Duty: Mobile’ın 11. Dönemi “Son Sınır” hakkında detaylı bilgi için resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
https://www.callofduty.com/blog/2023/01/call-of-duty-mobile-season-1-2023-reawakening-multiplayer-battle-royale-battle-pass
 
Tanıtım fragmanı
 
 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir