Macera Rol Yapma Oyunu Moth Kubit Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 13, 2023 Yorum Yok

 
Astrolabe Games, Helena Creative Studio tarafından geliştirilen piksel grafikli macera rol yapma oyunu Moth Kubit’i duyurdu. Oyun 2024 yılı içerisinde Steam üzerinden PC platformuna gelecek. Moth Kubit’te Alelade böcek olarak yer alacağız ve bizlere kurumsal bir Amel hayatı anlatılacak. Oyun içerisinde rol yapma ve macera ögeleri yer alacak.
 
Piksel grafikli çoklu sona sahip macera oyunu
 
 
 
Moth Kubit oyununda kahramanımız ile bir maceraya atılıyor ve oyuna başlamadan önce bu kurumsal Amel hayatı bünyesinde terfi ediyoruz. Oyun içerisinde bizim misyonumuz hem şirketi, hem de burada yer Meydan çalışanları yani böcekleri kurtarmaya çalışıyoruz.
 
Moth Kubit oyununda seçimler epeyce Ehemmiyet arz ediyor. Yaptığımız seçimler sonucunda oyunun bizlere sunduğu rastgele bir sona ulaşabiliyoruz. Oyun içerisinde seçimlerimiz ile şekillenen birdenbire Çok nihayet bulunuyor. Kendine has dövüş sistemini bünyesinde barındıran üretimde kendine has dövüş sistemi yer alıyor.
 
– Steam sayfası
 
Duyuru fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir