Cyberpunk 2077 Yakında Xbox Game Pass’e Gelebilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 13, 2023 Yorum Yok

 
CD Projekt Red tarafından 2020 yılı içerisinde yayınlanan Aleni dünya rol yapma aksiyon macera oyunu Cyberpunk 2077 yakında Xbox Game Pass kütüphanesine gelebilir. Bir Reddit kullanıcısı Xbox Store’da Game Pass Ultimate oyunu olarak Cyberpunk 2077’nin listelendiğini tespit etti. Bu durum kısa bir mühlet oyunun Game Pass hizmetine geleceğini gösteriyor.
 
Phantom Liberty genişleme paketi bu Yıl içerisinde geliyor
 
 
 
Sorunlu çıkışına Karşın yeni güncellemeler ile toparlayan ve şu anda oyuncular tarafından beğenilen yapım Cyberpunk 2077 için bu Yıl yeni bir DLC geliyor. Fiyatlı olarak yayınlanacak olan yeni genişleme paketi Phantom Liberty olarak isimlendiriliyor. Bu genişleme paketinde biz oyuncular, Solmon Reed ile bir grup oluşturabileceğiz. Bu grup ile Türlü casusluk ve hayatta kalma vazifelerine iç olacağız. 
 
Ek paket, Night City’ye yeni bir yer getirecek ve yeni bir Ira takımını oyunculara sunacak. Hollywood yıldızı Keanu Reeves, Johnny Silverhand’in rolünü yine canlandıracak.
 
Cyberpunk 2077 şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam, Epic Games ve GOG üzerinden PC için mevcut. Phantom Liberty genişleme paketi ise 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak.  
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir