PlayStation VR2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı: 11 Yeni Oyun Yer Alıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 03, 2022 Yorum Yok

 
Sony Interactive Entertainment tarafından geliştirilen ve kullanıcılara sunulacak olan sanal başlık PlayStation VR2’nin çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Sony, PSVR 2’nin 22 Şubat 2023’te 549,99 dolarlık bir fiyatla piyasaya sürüleceğini duyurdu. Başlığın ön siparişleri Kasım ayında açılacak. PlayStation Network kullanıcıları ön sipariş daveti için buradan kaydolabilecek.
 
Temel PlayStation VR2 kutusu içerisinde PlayStation VR2 kulaklığı, Sense denetleyicileri ve Stereo kulaklıklar yer alacak. 
 
PlayStation VR2 için açıklanan paketler ve fiyatları 
 
 
 
Sony, PSVR 2 için farklı paketleri de açıkladı. Horizon Call of the Mountain paketi içerisinde Horizon Call of the Mountain için bir PlayStation Store kupon kodu yer alıyor. Bu paketin fiyatı ise 599,99 dolar.
 
Bunun dışında PlayStation VR2 için Sense denetleyici şarj istasyonu 49,99 dolardan satılacak. Bu istasyon sayesinde oyuncular, denetleyicilerini PlayStation 5 konsoluna bağlamak zorunda kalmadan şarj edebilecek.
 
PSVR 2 başlığı çıkışıyla birlikte 20’den Çok oyunu içerecek. Bu oyunlardan 11 yeni duyuruldu. Yeni duyurulan oyunlar ortasında ise şunlar yer alıyor:
 
– After the Fall
– Cities VR – Enhanced Edition
– The Dark Pictures: Switchback VR
– Crossfire: Sierra Squad
– The Light Brigade
– Cosmonious High
– Hello Neighbor: Search and Rescue
– Jurassic World Aftermath Collection
– Pistol Whip VR
– Zenith: The Last City
– Tentacular 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir