Beklenen Oyun Atomic Heart’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 02, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak 2022 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi planlanan birinci Şahıs aksiyon rol yapma oyunu Atomic Heart’ın resmi çıkış tarihi aşikâr oldu. Mundfish tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayınlanacak olan bu yapım 21 Şubat 2023 tarihinde geliyor. Atomic Heart, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetine de iç edecek. Böylelikle Xbox Game Pass aboneleri de oyunu deneyimleyebilecek.
 
Atomic Heart apansızın Çok sürüm ile çıkış yapacak. Standart sürüme ek olarak, Temel oyun “Atomic Pass” (Season Pass), iki Özel silah görünümü ve bir dijital sanat kitabı içeren bir Premium Sürüm de oyunculara sunulacak.
 
Atomic Heart aksiyon sistemiyle dikkat çekiyor
 
 
 
Aksiyon rol yapma oyunu Atomic Heart, Sovyetler Birliği alternatif cihanında geçecek ve oyunculara Aka bir macerayı birinci Şahıs kamera açısından sunacak. anne Ira yani biz, işlerin Aksi gitmesinden sonra Sovyet hükümeti tarafından nihayet derece gizli bir misyona getirilecek ve bu vazifesi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız.
 
Oyunda birçok silah kullanabilecek, düşmanların bütün uzuvlarını koparabilecek ve ortalığın kan revan olmasını sağlayabileceğiz.
 
Öte yandan yayınlanan çıkış tarihi fragmanında oyunun atmosferi, Hasım çeşitleri, Ira animasyonları, Etraf ayrıntıları, kullanacağımız silahlardan kimilerini, oyun içi Aralık sahneleri ve daha fazlasını hızlandırılmış bir formda gösteriliyor.
 
Oyunun ön siparişleri şu anda açık. Steam üzerinden fiyatlandırmalar ise şöyle:
 
– Atomic Heart Standard Edition: 699,00 TL
– Atomic Heart – Gold Edition: 899,00 TL
– Atomic Heart – Premium Edition: 999,00 TL 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/668580/Atomic_Heart/
 
Atomic Heart çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir