Destroy All Humans! Clone Carnage Oynaması Fiyatsız Oldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 03, 2022 Yorum Yok

 
THQ Nordic tarafından geliştirilen ve bu yılın Haziran ayında tıpkı takım tarafından yayınlanan aksiyon macera cümbüş oyunu Destroy All Humans! Clone Carnage, oynaması fiyatsız bir yapıya kavuştu. Steam üzerinde karışık ve çoğunlukla Olumsuz etiketlerine sahip bu oyunu artık fiyatsız olarak deneyimleyebilirsiniz.
 
Aksiyon macera oyununu oynamak artık fiyatsız oldu 
 
 
Xbox One ve Steam ve GOG üzerinden PC için fiyatsız olan Destroy All Humans! Clone Carnage, PlayStation 4 için konsollarında 0,02 dolarlık bir fiyatla satılıyor. Oyun birinci olarak 31 Mayıs’ta 12.99 dolarlık bir fiyatla piyasaya sürüldü. Ayrıyeten Destroy All Humans! 2: Reprobed’ı ön sipariş veren kullanıcılar için Clone Carnage fiyatsız olarak sunuluyordu.
 
Destroy All Humans! Clone Carnage aslında bir DLC niteliğinde. Bu ek paket içerisinde farklı farklı modlar ve haritalar yer alıyor. Bunun yanı Dizi 4 şahsa kadar co-op olarak oynanabiliyor. Oyunda Rampage, Armageddon, Race ve Abduction modları bulunuyor.
 
Oyunda renkli grafikler ve atmosfer yer alıyor. Saf aksiyon tecrübesi için oyuncular bu oyunu deneyimliyor ve Türlü silahlarla düşmanları alt etmeye çalışıyor. Oyun içerisinde Türlü araçları ve yapıları yakıp yıkabiliyor ve çevreyi tahrip edebiliyoruz.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1872550/Destroy_All_Humans__Clone_Carnage/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir