Platform mcaera oyunu Paperman: Adventure Delivered duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 05, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Mindscape ve geliştirici Secret Item Games, Eylül ayında çıkış yapacak üç boyutlu platform macera oyunu Paperman: Adventure Delivered’ı duyurdu. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunun çıkış gününde PlayStation 5 ve Switch için fizikî bir sürüm de var olacak.
 
Renkli sanat tarzına sahip platform oyunu
 
 
3D platform oyunu Paperman: Adventure Delivered içerisinde biz oyuncular olarak kaybolan postayı bulmaya ve aç gözlü ejderhayı yenmeye çalışacağız. Renkli bir dünyayı keşfedeceğimiz oyun içerisinde dört farklı posta taşıyıcısından biri olarak oynayacağız. Her bir postacının kendine mahsus eşsiz yetenekleri yer alacak ve yeni yeteneklerin kilidini açmak için de karakterleri değiştirebileceğiz.
 
Oyunda yer Meydan bir postacı olan Paperman, mektupları mermi olarak fırlatabiliyor ve kısa uzaklıklara ışınlanabilir. öbür bir Ira olan Express en süratli Ira olarak karşımıza çıkıyor ve acil teslimatlarla bu Ira ilgileniyor.
 
Scrolly adlı Ira de kendisine ilişkin tüyüyle birlikte havada süzülüyor ve yüksek platformlara gerçek ulaşabiliyor Grubun nihayet üyesi olan Carl ise gücü kuvveti yerinde bir postacı olarak karşımıza çıkıyor. En ağır paketleri Aka bir itinayla teslim etmede usta.
 
Paperman: Adventure Delivered İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir