Sıra tabanlı taktik oyunu Space Prison duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 05, 2023 Yorum Yok

 
Polonya’nın Krakow kentinde bulunan ve yeni bir stüdyo olan Wooden Alien, Dizi tabanlı taktik hayatta kalma dövüş oyunu Space Prison’ı duyurdu. Oyun PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Hayatta kalma öğelerine sahip taktik deneyimi
 
 
 
Wooden Alien CEO’su Hubert Kubit bir basın açıklamasında Dizi tabanlı taktik oyunu hakkında şunları söyledi: “Uzay hapishanesinde geçen bu üretim içerisinde hayatta kalma öğeleri ve taktik ögeleri birleşiyor. Oyuncuları ayrıntılı bir ilim kurgu macerasına atılabiliyor ve biz de gerçekçi bir tecrübesi sizlere sunmak istiyoruz. Space Prison ile sizlere hoş bir yapıyı aktarmaya çalışıyor ve bu oyunu PC, PlayStation ve Xbox oyuncularına getirmekten heyecan duyuyoruz.” 
 
Kendi hücremizi – bölgemizi yükseltebileceğimiz ve Dizi tabanlı dövüş sistemine iç olacağımız oyun içerisinde uzaylı yaratıklarla savaşacak, toplumsal oyun ögelerini deneyimleyecek ve hayatta kalmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. 
 
Space Prison İlan fragmanı 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir