Space Engineers, PS4 ve PS5 konsollarına 11 Mayıs’ta beta olarak geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 05, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Keen Software House, Space Engineers’ın PlayStation 5 ve PlayStation 4 sürümlerinin 11 Mayıs’ta beta olarak çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun standart sürümü 28,49 dolar, Ultimate sürüm ise 88,49 dolar fiyatında olacak.
 
Standart sürüm sadece Temel oyunu içerirken, Ultimate Sürüm 150’den Çok yeni blok, 20’den Çok görünüm, 20’den Çok Anlatım ve daha fazlasını içerecek. Her iki sürümün ön siparişini veren kullanıcılar, indirilebilir içerik “Automatrons”u fiyatsız bir olarak elde edecek.
 
Uzay temalı üs inşa etme oyunu
 
 
 
Üs inşa etme hayatta kalma oyunu Space Engineers, Playstation 4 ve PS5 konsolları için piyasaya sürüldüğünde var Xbox Series, Xbox One ve PC (Steam) sürümleriyle tam çapraz oynamayı destekleyecek. Çevrimiçi odaklı bu üretimde arkadaşlarınızı yanınıza çağırarak Aka bir seyahate çıkacaksınız.
 
Space Engineers, gerçekçi fizik motoruna sahip bir yapıyı bizlere aktarıyor. Oyundaki her şey birleştirilebiliyor, monte edilebiliyor, her bir obje hasar görebiliyor ve yok olabiliyor. Oyun, Biricik Benlik yahut Fazla oyunculu modlarda oynanabiliyor. 
 
Space Engineers PS4 – PS5 İlan fragmanı 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir