Pastavilla Mac&Cheese PUBG: Battlegrounds Turnuvası Başladı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 01, 2022 Yorum Yok

 
Türkiye’nin esaslı markalarından PASTAVILLA, alanındaki deneyimini ve lezzetini oyun dünyasına taşıdı. PASTAVILLA’nın tertip ve sponsorluğunu gerçekleştirdiği Mac&Cheese Turnuvası’nda ekipler, “çorba parası” için Aka gayretler verecek.
 
Toplamda 250 ekip ve 500 oyuncunun yarışacağı PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası 1-12 Kasım 2022 tarihleri ortasında gerçekleşecek. Turnuva finalinde en yüksek puana ulaşan 10 grup Yekün 20.000?’lik Ödül havuzundan hissesine düşeni almaya hak kazanacak.
 
PASTAVILLA Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası kayıtları başladı
 
PASTAVILLA Mac&Cheese Turnuvası’na kayıtlar 1-10 Kasım tarihleri ortasında yapılabilecek. 11 Kasım’da gerçekleşecek eleme sürecinde ise her biri 50 kadrodan oluşan 5 küme, 1’er maç üzerinden final çabası verecek. Turnuvanın kayıtları, PASTAVILLA ismine tertibi düzenleyen GIT Esports’un turnuva sayfasından gerçekleştirilecek. Turnuvaya kaydolmak ve ayrıntıları incelemek için buradan sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
 
 
 
Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası’nda final heyecanı 12 Kasım’da gerçekleşecek. Yekün 26 kadro, 3 farklı haritada gerçekleşecek maçlarda en yüksek puanı toplamak için kıyasıya rekabet edecek. Mac&Cheese Turnuvası finalinde gayret ederek dereceye girmeyi başaran 10 kadro 20.000?’lik para Ödül havuzundan hissesine düşeni alacak. Turnuvada en yüksek puanı alarak şampiyon olmayı başaran grup ise 5.000?’lik Aka mükafatın sahibi olacak.
Turnuva finali Twitch’te canlı yayınlanacak
PASTAVILLA Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası’nın Aka finali BBL Academy’den tanıdığımız Mert “ABeautifulDeath” Öztürk’ün de iştiraki ile Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak. 12 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 19:00’da ABeautifulDeath Twitch kanalında gerçekleşecek final canlı yayınını sakın kaçırmayın!
 
Turnuva hakkında ayrıntılı bilgilere ve şimdiki paylaşımlara ulaşmak için PASTAVILLA’nın Instagram hesabını ve GIT Esports Discord kanalını takip edebilirsiniz.
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir