NetEase Games, Eski Capcom İmalcisi Liderliğinde GPTRACK50 Stüdyosunu Kurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 01, 2022 Yorum Yok

 
Çin merkezli bir internet teknolojisi olan ve Identity V, LifeAfter, Knives Out ve daha ziyadesiyle tanınan NetEase Games, yeni bir stüdyo kurduğunu duyurdu. NetEase Gmes’in çalışmalarını genişletecek olan bu stüdyonun liderlik koltuğunda daha Evvel Resident Evil, Dino Crisis, Devil May Cry, Sengoku Basara ve Dragon’s Dogma üzere serilerinin yapımcılığını üstlenen eski Capcom direktörü Hiroyuki Kobayashi yer alıyor. GPTRACK50 isimli bu yeni stüdyonun merkezi Osaka/ Japonya’da bulunuyor.
 
GPTRACK50 stüdyosu Özgün içerikler sunmak istiyor 
 
 
 
Yeni kurulan GPTRACK50 stüdyosu merkezi Japonya’dan dünya çapındaki kullanıcılara Özgün cümbüş içeriklerini ve daha fazlasını sunmayı hedefliyor. meşhur üretimci Hiroyuki Kobayashi tarafından yönetilen bu yeni stüdyo, kaliteli içerikler sunmak için hem oyun hem de sinema ve televizyon sanayilerinden bir Küme tecrübeli profesyonel insanı bir ortaya getiriyor. GPTRACK50 lideri Hiroyuki Kobayashi yeni kurulan stüdyo hakkında ek olarak şunları söylüyor:
 
“Yatırım ve geliştirme konusunda geniş tecrübelere sahip olan NetEase Games ile yüksek kaliteli oyun ve cümbüş projeleri geliştirmek için yola koyuluyoruz. Bu Amel iştirakinin Fazla yeterli yerlere varacağına inanıyorum. NetEase’in bana ve grubuma olan takviyeleri sayesinde dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıları şad edecek Özgün ve kaliteli içerikler oluşturacağız.”
 
GPTRACK50 stüdyosunun tamamı NetEase Games’e aittir ve bu grup büsbütün görüntü oyunu geliştirmeye odaklanacak. Stüdyo, yüksek kaliteli konsol ve PC oyunları üretmeye odaklanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir