Killer Klowns from Outer Space: The Game – Sinema ve Oyun Karşılaştırması

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 01, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak Gamescom 2022 etkinliğinde duyurulan Fazla oyunculu kaygı hayatta kalma oyunu Killer Klowns from Outer Space: The Game, Temel olarak 1988 yılında yayınlanan sinemaya dayanıyor. Teravision Games tarafından geliştirilen ve Good Shepherd Entertainment tarafından yayınlanacak olan bu imal için yeni bir görüntü yayınlandı. Game vs. Sinema Official Comparison isimli bu yeni görüntü oyun ile sinema içeriğinin karşılaştırmasını bizlere sunuyor.
 
Orijinal 1988 sinemasının atmosferini yakalamak için neler yapıldığı hakkında daha Çok bilgiyi oyunun resmi web sitesinde yayınlanan nihayet geliştirici blog gönderisinde bulabilirsiniz. 
 
Killer Klowns from Outer Space: The Game sinema ve oyun karşılaştırması
 
 
 
Korku temalı Fazla oyunculu yapım Klowns from Outer Space: The Game’in yayınlanan karşılaştırma görüntüsünde birinci olarak 1988 yılında sinemada geçen yerler, bölgeler ve sahneler gösteriliyor. Daha sonra da oyundaki durumunu bizlere sunuyor. Sinemadaki Temel atmosferi oyuna yansıtmayı hedefleyen bu üretimde biz oyuncular olarak hayatta kalmaya çalışacağız.
 
Katil Klowns from Outer Space: The Game, 80’lerin ikonik sinemasına dayanan asimetrik Fazla oyunculu bir endişe oyunu olarak karşımıza çıkacak. Killer Klowns ve Crescent Cove ortasında geçen bu çabada kendimize ilişkin ekip kuracağız. Crescent Cove kadrosunda yer Meydan oyuncular yerlileri kurtarmaya çalışacak, Killer Klowns grubunda olan oyuncular ise kaygıyı insanlara tattıracak. Crescent Cove ekibi yedi oyuncudan, Killer Klowns kadrosu ise üç oyuncudan oluşacak.
 
Killer Klowns from Outer Space: The Game, 2023’ün başlarında PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1556100/Killer_Klowns_from_Outer_Space_The_Game/
 
Karşılaştırma videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir