Palworld geliştiricisinden yeni platform oyunu geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 22, 2023 Yorum Yok

 
Palworld ve Craftopia geliştiricisi Pocket Pair takımı bu kış konsollara ve Steam üzerinden PC’ye istikbal olan Never Grave: The Witch and The Curse isimli oyunu duyurdu. Oyunun hangi konsollara geleceği açıklanmadı. Never Grave, metroidvania ve roguelike öğeleri harmanlıyor ve yandan görünümlü bir yapıyı bizlere aktarıyor.
 
Eşli olarak oynanabiliyor
 
 
 
Lanetli bir şapka kullanarak ilerlediğimiz metroidvania ve roguelite oyunu Never Grave: The Witch and The Curse’te bir karakterli Denetim ediyoruz. Bu karakterin kendine ilişkin birçok hüneri ve büyüsü bulunuyor. Çeşitli özelliklere sahip büyüler kullanabileceğimiz ve bu büyülerle düşmanları ele geçireceğimiz oyunda, sağı solu keşfedip ganimetler de elde edebiliyoruz.
 
Oyun içerisinde bir yandan farklı bölgelere ilerleyerek buradaki tehlikeleri alt edebiliyor öbür yandan ise kendi köyünüzde yeni tesisler inşa ediyor, geçiminizi sağlamaya çalışıyor ve bir sonraki Cenk için kendimizi güçlendirebiliyoruz.
 
Dört oyuncuya kadar Fazla oyunculu dayanağı bünyesinde barındıran oyunda yanımızda arkadaşlarımızı Davet edebiliyor ve onlarla birlikte bu şiddetli uğraşta yerimizi alabiliyoruz.
 
Duyuru fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir