Sürekli ertelenen Skull and Bones’un yeni ekran görüntüleri sızdırıldı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 22, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak korsam temalı MMO (devasa Fazla oyunculu) üslubu Aleni dünya korsan oyunu Skull and Bones için yeni ekran manzaraları sızdırıldı. Geldiğimiz noktada Daimi olarak ertelenen ve bahtsız projeler listesine ismini yazdıran oyunun sızdırılan imajları gemi dizaynlarından karakterlere kadar birçok içeriği bünyesinde barındırıyor.
 
Oyunun hala bir çıkış tarihi yok
 
 
 
Uzun müddettir geliştirilen ve sayısız ertelemeye maruz kalan Skull and Bones için artık pek bir beklenti kalmamış üzere görünüyor. Geçtiğimiz süreçte oyun tarihi belirtilmeyen bir mühlete ertelendi ve şu anda da hala bir çıkış tarihi yok.
 
Sürekli olarak güncelleme Meydan oyun için şu anda sızdırılan birkaç manzara bulunuyor. Ortaya çıkan bu görüntüler Ocak 2023’te yayınlanan en nihayet oyun güncellemesine dayanıyor. arka planda geliştirilmeye devam edilen üretimin yeni ekran manzaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz:
 
– Birinci görüntü
– İkinci görüntü
– Üçüncü görüntü
 
Öte yandan geliştirici ekip Ubisoft, odağını Assassin’s Creed serisine çevirmiş durumda. Bu kapsamda seri üzerinde çalışan sayısı artıyor ve daha kapsamlı oyunların çıkması planlanıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir