oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Supraland Six Inches Under artık Playstation ve Xbox konsolları için mevcut

Supraland Six Inches Under artık Playstation ve Xbox konsolları için mevcut

admin admin -
5 0

 
Yayıncı Humble Games ve geliştirici Supra Games, Supraland Six Inches Under’ın PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için artık var olduğunu duyurdu. Oyun ayrıyeten şu anda Xbox Game Pass hizmetinde de yer alıyor. Bu sürümlerin yanı Dizi oyun bu yaz Switch konsoluna da gelmeye hazırlanıyor.
 
Bulmaca ve macera deneyimi
 
 
 
İlk olarak Steam üzerinden PC için 14 Ocak 2022’de piyasaya sürülen Supraland Six Inches Under farklı grafik ve sanat dizaynıyla birlikte karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde farklı farklı bölgelere yanlışsız ilerleyebiliyor, buraları keşfedebiliyor ve karşımıza çıkan bulmacaları çözebiliyoruz.
 
Birinci Şahıs bir metroidvania oyunu olarak karşımıza çıkan oyunda kapalı bir dünyadayız ve ne kadar Çok Yetenek elde edersek dünyanın o kadar bölgesine erişim sağlayabiliyoruz. 8 ila 20 saatlik bir süreyi bizlere aktaran üretimde yüzde 55 keşif, yüzde 40 bulmaca çözme ve yüzde 5 Cenk içeriği yer alıyor.
 
Oyunda karşımıza çıkan bulmacalar evvelki oyunlara kıyasla daha kolay bir halde karşımıza çıkıyor. güç bulmacalar daha Fazla opsiyonel olarak oyunda yer alıyor ve oyunda keşif yapmak hayli Ehemmiyet arz ediyor.
 
Supraland Six Inches Under şu anda Xbox mağazasında 113,75 TL, Playstation mağazasında 199,00 TL, Steam mağazasında 32,00 TL, Epic Game mağazasında ise 33,00 TL.
 
Supraland Six Inches Under konsol çıkış fragmanı 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir