OXENFREE II: Lost Signals’ın çıkış tarihi belli oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncılığını MWM Interactive ve geliştiriciliğini Night School takımının üstlendiği macera, gizem, keşif oyunu OXENFREE II: Lost Signals, 12 Temmuz’da PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Ön siparişler şu anda PlayStation Store ve Nintendo eShop üzerinden mevcut. Oyunun PS Store fiyatı 239,00 TL, Switch fiyatı 14.99 dolar, Steam fiyatı ise şimdi muhakkak değil. Oyun ayrıyeten Türkçe lisanını destekliyor.
 
Devam oyunu geliyor
 
 
 
Bizleri yeni maceralara sürükleyecek OXENFREE II: Lost Signals Temmuz ayında geliyor. Nigh School Studio’nun kurucu ortağı ve stüdyo direktörü Sean devam oyunu hakkında şunları söylüyor:
 
“OXENFREE II: Lost Signals ile Özgün oyunun Temel yapısı korunuyor. Bu Özgün yapıyı sizler için daha da geliştiriyor ve genişletiyoruz. Bu devam oyunuyla birlikte sizlere yeni maceraları sunmayı hedefliyor ve yepisyeni bir öyküyü sizlere aktarmak istiyoruz.”
 
OXENFREE olaylarından beş Yıl sonrasını mevzu alan OXENFREE II’de Riley isimli karakteri Denetim ediyor ve gizemli radyo sinyallerini araştırmak için memleketi olan Camena’ya dönüyoruz. 
 
OXENFREE II: Lost Signals çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir