Monster Hunter Rise: Sunbreak için yeni güncelleme geldi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan Monster Hunter Rise: Sunbreak genişlemesi için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme oyuna yeni içerikler, zırh kesimleri ve daha fazlasını iç ediyor.
 
Oyuna birçok yeni ayrıntı ekleniyor
 
 
 
Monster Hunter Rise: Sunbreak için yayınlanan yeni güncelleme ile oyuna yeni yaratıklar iç oluyor. Yeni yaratıklar ortasında yer Meydan Amatsu, hava durumunu Denetim edebilen ve fırtınalar oluşturabilen bir ejderha olarak karşımıza çıkıyor. diğer taraftan ise Risen Shagaru Magala isimli bir ejderha bu güncelleme ile bizlere sunuluyor.
 
Öte yandan oyuna Anomali Araştırma Vazifeleri, Özel Soruşturmalar dizisi ve Ücretli İndirilebilir İçerikler iç oluyor. Bu içerikler ortasında ise şunlar bulunuyor:
 
– Özel Çıkartma seti
– “Bahari Locks” isimli saç modeli
– “Asimetrik Kesim” isimli saç Modeli
– “Mekanik” Çehre Boyası
– “Risen” Çehre Boyası
– “Wild Head” Avcı Zırh Parçası
– “Wild Body” Avcı Zırh Parçası
– “Wild Arms” Avcı Zırh Parçası
– “Vahşi Bel” Avcı Zırh Parçası
– “Wild Legs” Avcı Zırh Parçası
– Avcı Sesi: Oboro
– Avcı Sesi: Jae
– “Rondine” Avcı Zırh Seti
 
Monster Hunter Rise: Sunbreak genişletme paketi şu anda Switch ve Steam üzerinden PC için mevcut. Oyun 28 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Microsoft Store üzerinden) için çıkış yapacak.
 
Monster Hunter Rise: Sunbreak – yeni güncelleme tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir