One Piece Odyssey için yeni hikaye genişletmesi geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 06, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici ILCA, anime temalı aksiyon rol yapma oyunu One Piece Odyssey için yeni bir hikaye genişletmesini duyurdu. Reunion of Memories olarak isimlendirilen bu DLC’nin şimdilik bir çıkış tarihi bulunmuyor.
 
Yeni DLC kıssayı daha da genişletecek
 
 
 
Yeni ek paket hikaye kısmını daha da genişletecek ve oyunculara daha Çok hikaye içeriğini sunacak. Bu kapsamda yayınlanacak olan Reunion of Memories isimli DLC’nin açıklaması ise şu biçimde:
 
“Adı çıkmış korsanlar, Waford adasında ve anılarından oluşan bir dünya olan Memoria’da geçirdikleri inanılmaz maceraların akabinde dinlenmeye karar verdi. Dinlenme seyahatine başlamadan evvelki nihayet gece bir Tebrik yaparken tanıdık birisini andıran ve Siyah giysiler (kapüşonlu) içinde bir kız geldi. Elinde dikkate değer Siyah bir küp tutuyordu… O kimdi..
 
Kızın elindeki bu küp çıkış anahtarıydı ve birçok kapıyı bu küp açabilecekti. Anılar dünyası artık eskisi üzere değildi ve Luffy ve arkadaşları Geri dönmenin bir yolunu bulması gerekecekti. Tabi Evvel şu gizli gizemi çözmeleri lazım.”
 
One Piece Odyssey şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için mevcut. 
 
One Piece Odyssey – Reunion of Memories tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir