Redfall için Layla Ellison tanıtım fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 06, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin tarafından oyunculara sunulacak olan Aleni dünya co-op birinci Şahıs nişancı oyunu Redfall için yeni fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan yeni fragman Layla Ellison karakterini tanıtıyor.
 
Yeni fragmanla birlikte karakterler detaylandırılıyor
 
 
 
Redfall için yeni fragmanlar ilerleyen süreçte de yayınlanmaya devam edecek. Yeni yayınlanan fragman açıklamasında ise şu sözler yer alıyor: “Layla Ellison, bir şeylerin Aksi gittiği anda işleri lehine çevirecek karakterlerden biri. Telekinetik yeteneklere sahip bu karakter, Aevum araştırma tesisinde staj yapan bir biyomedikal mühendisliği öğrencisi. Yetenekleri size ve takıma her taraftan Fazla Çok fayda sağlayacak.”
 
Birçok karakterin yer alacağı Redfall’da her karakterin kendine mahsus hünerleri bulunacak. Bu hünerleri dilediğiniz üzere kullanabilecek ve vampirleri alt etmeye çalışacaksınız. Redfall, 2 Mayıs’ta  Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Redfall – Layla Ellison tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir