Aksiyon rol yapma oyunu LOST EPIC 19 Nisan’da Switch’e geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 06, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı ve geliştirici One or EIGHT ve geliştirici Team EARTH WARS, yandan görünümlü aksiyon rol yapma oyunu LOST EPIC’i Switch için 19 Nisan’da Nintendo eShop aracılığıyla yayınlayacaklarını duyurdu.
 
Oyunun standart sürümü 17,99 dolardan, içerisinde dijital sanat kitabı ve sinema müziği de iç olmak üzere ek bonusları içerecek Premium Sürüm ise 22 dolardan satışa sunulacak. Ön siparişler şu anda yüzde 25 indirimli bir fiyattan verilebiliyor.
 
Yandan görünümlü aksiyon rol yapma deneyimi
 
 
 
LOST EPIC birinci olarak 5 Haziran 2021’de Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak oyunculara sunuldu. Akabinde 28 Temmuz 2022’de PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için tam sürüm olarak yayınlandı. 
 
LOST EPIC, 300.000 Kez indirilen hit oyun EARTH’S DAWN’ın yaratıcısı Team EARTH WARS takımı tarafından bizlere sunuluyor. Oyunda, üç oyuncuya kadar çevrimiçi Fazla oyunculu modu ve bunun yanı Dizi Team EARTH WARS’ın evvelki oyunu EARTH’S DAWN’dan ilham Meydan Ira görünümleri yer alıyor.
 
LOST EPIC – Switch İlan fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir