oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Nvidia Eye Contact programı nedir? Ne işe yarar?

Nvidia Eye Contact programı nedir? Ne işe yarar?

admin admin -
22 0

 
Nvidia’nın yazılımı artık gerçek hayatta Öbür bir yere bakıyor olsanız bile kamerayla göz teması kuruyormuşsunuz üzere görünme seçeneği sunuyor. AI kullanarak, Nvidia Broadcast 1.4’e eklenen “Göz Teması” özelliği, gözlerinizi kameranızla tıpkı hizada olan simüle edilmiş gözlerle değiştiriyor.
 
Bir İlan gönderisinde şirket, özelliğin direkt bir kameraya bakmak zorunda kalmadan “notlarını yahut bir senaryoyu okurken kendilerini kaydetmek isteyen içerik oluşturucular” için tasarlandığını yazıyor.
 
Nvidia Eye Contact’i kendi bilgisayarınızda denemek için tensör çekirdekli bir NVIDIA grafik kartınız olduğundan emin olun.
 
– https://catalog.ngc.nvidia.com/ linkini ziyaret ederek bir Celse açın/oluşturun.
https://catalog.ngc.nvidia.com/orgs/nvidia/teams/maxine/resources/maxine_windows_ar_sdk_ga linkini ziyaret ederek NVIDIA AR SDK_0.8.2.0.zip belgesini ya da Mevcut ise daha aktüel versiyonunu indirin.
– Zip evrakının içeriğini bilgisayarınızda bir yere ayıklayın.
Ayıkladığınız belgenin içinde bulunan run_local evrakını çalıştırın ([zip evrakını ayıkladığınız yer]samplesGazeRedirectrun_local.bat)
– Windows’ta birinci Defa çalıştırırken, mavi bir İkaz penceresi açılır “daha Çok bilgi” ye basmanız ve akabinde “yine de çalıştır” ı seçmeniz gerekebilir.
 
İşte videomuz 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir