Mortal Kombat 12 Playstation etkinliğinde gösterilecek mi?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Xbox ve Bethesda’nın konut sahipliği yapacağı Summer Game Fest aktifliğine adım adım yaklaşırken, Sony tarafı da Aka bir PlayStation aktifliği düzenlemeye ve bu kapsamda çıtayı yükseltmek istediği bildiriliyor. Geldiğimiz noktada Mortal Kombat 12’nin Playstation aktifliği sırasında sahneye çıkacak oyunlardan biri olacağına dair Çeşitli raporlar ortaya çıkmaya başladı.
 
Mortal Kombat 12 Playstation etkinliğinde gösterilecek mi?
 
 
 
Sizin de bildiğiniz üzere her firma artık kendi etkinliklerini düzenliyor ve bu kapsamda Çeşitli oyunları izleyenlere sunuyor. Aktifliğin çapı ve duyurulacak oyunların büyüklüğüne nazaran kullanıcılar mutlu oluyor yahut olmuyor. Elbette bu doğrultuda oyunların kalitesi de Fazla Ehemmiyet arz ediyor. Öte yandan bilinen ve sevilen bir serinin yeni oyunu aktiflikte yer alıyorsa bu durum kullanıcıların dikkatini bir epey çekebiliyor.
 
Geldiğimiz noktada Mortal Kombat 11’in 500 milyon dolar üzere Aka bir gelir elde ettiğini biliyor ve bu kapsamda yeni oyunun artık bizlere sunulması gerektiğine inanıyoruz. Ortaya çıkan raporlara nazaran Mayıs ayının sonuna gerçek bir PlayStation aktifliği yapılacak ve bu Faaliyet sırasında Mortal Kombat 12’nin bütün ayrıntıları bizlere aktarılacak.
 
MK11’in piyasaya sürülmesinden bu yana dört Yıl geçti. Fakat bu Yıl birçok dövüş serisinden yeni oyun oyunculara sunulmaya hazırlanıyor. Çıkış yapacak dövüş aksiyon oyunları ortasında Tekken 8 ve Street Fighter 6 yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir