Ubisoft’un sunduğu XDefiant’ın Call of Duty’e rakip olacağı bildiriliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak oynaması fiyatsız birinci Şahıs arena tabanlı nişancı aksiyon oyunu XDefiant için geldiğimiz noktada bir kapalı beta süreci gerçekleştiriliyor. Bu beta sürecine  şu anne kadar 1 milyondan Çok oyuncu katıldı ve bu iştirakle birlikte oyunun bir oldukça İlgi gördüğü ortaya çıktı. Kapalı beta 25 Nisan’a kadar sürecek.
 
Oyunun Call of Duty’e rakip olacağı bildiriliyor 
 
 
 
Köklü nişancı aksiyon serisi Call of Duty’e rakip olacağı bildirilen XDefiant için birçok oyuncu beklentilerini yükseltiyor ve bu kapsamda tam sürümün çıkması bekliyor. Elbette esaslı bir seriyi tahtından indirmeye çalışmak yahut oradaki oyuncuları kendine çekmek Fazla güç olsa da XDefiant’ın bu yolda ilerlediği belirtiliyor.
 
Kapalı beta süreci devam ederken Twitch’te Call of Duty League’i izlemeyi bekleyen birçok kullanıcı XDefiant’ın beta reklamıyla karşılaştı. Bu reklam sonrası birçok kullanıcı oyunun CoD rakibi olmaya çalıştığını öne sürdü.
 
Oynaması fiyatsız birinci Şahıs nişancı oyunu XDefiant içerisinde Ubisoft’un efsanevi serilerinden bildiğimiz ikonik pozisyonlar yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir