Warzone 2 sunucu sorunları oyuncuları bezdiriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici ekip Infinity Ward, yeni bir gönderiyle birlikte Warzone 2 ve Çağdaş Warfare 2 oyuncularının oyun tecrübesine gölge düşüren sunucu sıkıntılarını araştırdığını açıkladı. Dextero (haber kaynağı) tarafından belirttiği üzere konsol ve PC oyuncuları, 12 Nisan’da yayınlanan 3. dönemden bu yana Çeşitli sunucu meselelerinden muzdarip.
 
Sunucu problemleri oyuncuları bezdiriyor 
 
 
 
Warzone 2 ve Çağdaş Warfare 2’de yer Meydan sunucu meseleleri oyuncuları bezdiren tipten. Bu sunucu meseleleri sebebiyle oyun içerisinde attığınız mermiler düşmanı bulamıyor, Türlü gecikmeler yaşanıyor ve bu da oyun tecrübesini Değerli ölçüde baltalıyor. 3. dönem başlangıcıyla birlikte ortaya çıkan bu durum üzerinde şu anda geliştirici grup uğraşıyor.
 
Call of Duty topluluğunda yer Meydan oyuncular ve üyeler geçtiğimiz haftalarda bu sunucu problemlerine bir Lahza Evvel el atılması gerektiğine dikkat çekti. Bu ihtarlar ve Geri bildirimler üzerine grup 20 Nisan prestijiyle bu mevzu üzerinde çalıştığını açıkladı. 
 
Resmi Call of Duty hesabı üzerinden yayınlanan Twitter gönderisinde: “Sunucuyla ilgili problemlere ait raporları araştırıyor ve bunları çözmek için etkin olarak çalışıyoruz” ifadelerin yer alıyor.
 

 

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir