Nişancı Oyunu I.G.I. Origins için Alfa Öncesi Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Antimatter Games tarafından ve geliştirilen birinci Şahıs nişancı aksiyon oyunu I.G.I. Origins, alfa öncesi fragman yayınlandı. Bu fragman kimi oyun içi sahneleri bizlere sunuyor. Manzaralar alfa öncesi sürümden olduğundan Dolayı final sürümü yansıtmıyor.
 
Taktiksel ögelerin yanı Dizi hikaye de içeriyor 
 
 
 
Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen I.G.I. Origins, 1980’lerin Soğuk Savaş’ını husus alıyor. Taktiksel ögelerin yanı Dizi arka planda bir öykünün de anlatıldığı bu yapımda büyük ölçekli bir çatışma ortamının bizlere sunulması planlanıyor.
 
Gizli bir casus olarak atılacağımız bu aksiyonda kod ismimiz Regent olacak. Regent kod isimli Michael King olarak oynayacağımız bu üretimde, düşmanlarınızın dikkatini dağıtabilecek, onları alt edebilecek ve ortadan kaldırabileceğiz. Bunları yapmak için de gelişmiş bir cephanelikle donanacağız. 
 
Oyunda taktik ögeleri bizlere sunulduğundan Dolayı düşmanlara yaklaşımımıza biz karar vereceğiz. İstersek gizli ilerleyecek istersek de direkt olarak aksiyona dalabilecek ve ortalığı dağıtabileceğiz.
 
– Steam sayfası
 
I.G.I. Origins alfa öncesi oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir