Dead Space Remake için 18 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
İlk olarak 2008 yılında çıkış yapan ilim kurgu temalı dehşet aksiyon nişancı oyunu Dead Space’in tekrar imal (remake) sürümü için yeni bir görüntü yayınlandı. IGN tarafından yayınlanan 18 dakikalık bu görüntü, remake sürümünden oynanış imajlarını içeriyor.
 
Remake sürüm 2023’ün başlarında geliyor
 
 
Bilim kurgu temalı hayatta kalma kaygı klasiği Dead Space, tekrar üretim sürüm ile birlikte bizlere daha derin ve sürükleyici bir tecrübe sunmaya çalışacak. Oyun bütün bu derinliği bizlere yaşatmak için baştan aşağı tekrar düzenlenmiş haliyle Geri dönecek. Bu sürüm, Özgün oyunun anne yapısını koruyacak.
 
Remake sürüm içerisinde görsel derinlik, atmosfere uyumlu sesler ve oynanış geliştirmeleri yer alacak. Dead Space, yeni jenerasyon konsollar ve PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten bu sürüm Frostbite motorunu kullanıyor.
 
Dead Space, 27 Ocak 2023’te 999,99 TL karşılığında PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Origin üzerinden PC için çıkış yapacak. Üç eşsiz suit ve iki suit tasarımı içeren bir Digital Deluxe Edition da 1.199,99 TL’den var olacak.  
 
– Steam sayfası
 
Dead Space Remake, 18 dakikalık oynanış videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir