Cyberpunk 2077 için 2023’te GOTY Sürüm Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
CD Projekt RED tarafından biz oyunculara sunulan Aleni dünyan nişancı aksiyon macera oyunu Cyberpunk 2077 için yeni güncellemeler ve içerikler gelmeye devam ediyor. Şu anda yalnızca standart sürümü bulunan oyuna 2023 yılı içerisinde Game of the Year Edition sürümü geliyor. Bu sürüm bütün genişleme paketlerini ve güncellemeleri kapsayacak.
 
Genişleme paketi Phantom Liberty, GOTY sürümden Evvel yayınlanacak
 
 
 
Cyberpunk 2077’nin Aka genişletme paketi Phantom Liberty, GOTY sürümden Evvel yayınlanacak. ek paket Night City’ye yeni bir yer getirecek ve yeni bir Ira takımını oyunculara sunacak. Hollywood yıldızı Keanu Reeves, Johnny Silverhand’in rolünü yine canlandıracak. 
 
Genişleme paketlerini bünyesinde barındıracak GOTY sürüm hakkında CEO Kicinski şunları söyledi: “Bunlar olması gereken şeyler. Oyuna iç edilecek iki genişleme paketinden sonra Game of the Year Edition sürümünü piyasaya sürmeyi planlıyoruz. The Witcher için de durum böyleydi.” 
 
Cyberpunk 2077 şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Epic Games, GOG ve Steam üzerinden PC ve Stadia için mevcut. Phantom Liberty DLC’si ise 2023’te PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir