Striking Distance: The Callisto Protocol için Daha Fazla Güncelleme Gelecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen üçüncü Şahıs hayatta kalma endişe oyunu The Callisto Protocol, genel olarak PC’de optimizasyon problemleri nedeniyle reaksiyonların odağı haline gelmişti. Bu durumu ele Meydan yeni bir güncelleme yayınlandı lakin geliştirici ekip Striking Distance daha Çok güncellemenin yolda olduğu belirtti.
 
Striking Distance, oyunun daha düzgün bir tecrübe sunmasını istiyor 
 
 
 
Dead Space’in geliştiricisi Striking Distance Studios tarafından oyunculara sunulan The Callisto Protocol, daha Çok güzelleştirme üzerinde çalışılıyor. Takım, oyunun tam performans çalışması için Gerekli çalışmaların yapılacağını belirtiyor. 
 
Üçüncü Şahıs hayatta kalma endişe oyunu 2 Aralık’ta yayınlandı. PC’de oynayan oyuncular takılma meseleleri yaşadığını belirtti. Konsol oyuncuları ise kare suratında kasvet yaşanıldığını bunun yanı Dizi çökme sıkıntılarının olduğunu söyledi. Bu meseleleri ortadan kaldırmayı hedefleyen güncellemeler hafta sonu yayınlandı.
 
The Callisto Protocol, yeni bir kıssayı bizlere aktarıyor ve üst seviye endişe ögelerini bünyesinde barındırıyor. Biricik oyunculu bir yapıya sahip olan olan bu imal Temel olarak hayatta kalma endişe tecrübesini bizlere yaşatmaya çalışıyor. 
 
Oyun şu anda Steam’de 499,00 TL’den satışta. Digital Deluxe Edition sürümü ise 669,00 TL’den sunuluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir