Nisan ayının üçüncü haftasında çıkış yapacak PC oyunları: 15-21 Nisan 2023 #1

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 29, 2023 Yorum Yok

 
Nisan ayının üçüncü haftasında çıkış yapacak PC oyunları listesiyle karşınızdayız. Bu listede 15-21 tarihleri ortasında çıkış yapacak oyunlar yer alıyor. öbür haftalardaki oyunlara aşağıdan ulaşabilirsiniz:
 
– Nisan ayının birinci haftasında çıkış yapacak PC oyunları: 2023 – #1
– Nisan ayının birinci haftasında çıkış yapacak PC oyunları: 2023 – #2
– Nisan ayının ikinci haftasında çıkış yapacak PC oyunları: 8-14 Nisan 2023 #1
– Nisan ayının ikinci haftasında çıkış yapacak PC oyunları: 8-14 Nisan 2023 #2
– Nisan ayı içerisinde çıkış yapacak lakin tam günü belirli olmayan PC oyunları: 2023 
 
– Moons Of Darsalon (19 Nisan: bulmaca, platform, aksiyon, macera)
 
 
Dr. Kucho! tarafından geliştirilen ve Dr. Kucho! Games, Astrolabe Games tarafından yayınlanacak olan bulmaca, platform, aksiyon, macera oyunu Moons Of Darsalon, 19 Nisan tarihinde biz oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Retro biçimi bu üretim içerisinde platform zorlukları ile karşılaşacak ve bu platform zorluklarını aşmak için de takımımızdaki karakterlere güveneceğiz. Oyunda her bir Ira farklı bir misyonu üstlenebilecek ve bu vazifelerle birlikte Türlü platform zorluklarını aşabileceğiz ve karşımıza çıkan boşlukları doldurabileceğiz. Bunun yanı Dizi yolumuzu açmak için Türlü atılımlar yapabileceğiz. Oyun içerisinde Daimi olarak karşımıza Çeşitli bulmacalar çıkacak ve bu bulmacaları aşmak da büsbütün bizim işimiz olacak.
Eski stil retro grafiklerle harmanlanmış bu macera platform oyunu içerisinde fizik tabanlı bir Etraf yer alıyor. Bu fizik tabanlı Etraf içerisinde yıkılabilir çevreler ve etkileşime girebileceğimiz Etraf etmenleri ve ögeleri bulunuyor. Bu ögelerle birlikte Örneğin karşımıza bir boşluk yahut boş bir Meydan çıktığında o boş alanı Etraf etmenleriyle doldurabiliyor ve bu platform zorluğuna bu formda yaptığımız ataklar ile aşabiliyoruz. Oyun içerisinde bu üslup Türlü bulmacalar ve kuvvetli platform ögeleri yer alıyor diyebilirim.
 
 
Oyunda yalnızca bu bulmaca ve platform ögeleriyle uğraşmayacak öbür yandan da karşımıza çıkan düşmanları da alt etmeye çalışıyoruz. Oyunda farklı temaya sahip farklı bölgeler ve kısımlar bulunuyor. Bu kısımların farklı özellikleri ve farklı yapıları yer alıyor. Bunun dışında Çeşitli düşmanlar bulunuyor. Bu düşmanları alt etmek için yanımızdaki karakterler birlikte ona karşı gelmeye çalışıyor ve silahımızı ona yanlışsız ateşlemeye çalışıyoruz. Oyunda Yeniden Aka bir maceraya atılırken bizi takip eden birçok Ira bulunuyor ve bu karakterlerle birlikte etkileşime geçerek yolumuza devam etmeye çalışıyoruz.
Oyunda her bir kısım ve bölgede farklı temalar ve farklı platform zorlukları bulunuyor. Bunları aşmak için de kendi ekibimizle birlikte ilerlemeye çalışıyor ve Çeşitli ataklar gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde “hepsini kurtar” teması benimsenmiş durumda. Münasebetiyle oyunda yanımızdaki bütün karakterleri inançlı bir formda karşıdan karşıya geçirmeye çalışıyor ve bunları yere düşmeden ve hasar görmeden yapmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde elimizde lazer silahımız  yer alıyor ve lazer silahıyla birlikte etraftaki ögeleri kesip biçebiliyoruz.
 
 
Lazer silahı ile birlikte yolumuza açmaya çalışıyor ve araziyi yok edip kesip biçebiliyoruz. Arazinin nasıl bir halde kesip biçileceği büsbütün bize kalıyor. Münasebetiyle oyun içerisinde hakikat bir halde araziyi kesip biçmek gerekiyor ki yolumuza gerçek bir formda açalım. Bu üslup platform zorluklarının yer aldığı bu oyun içerisinde Türlü stratejiler benimseyebiliyor ve karşımıza çıkan bulmacaları da lazer silahımızla birlikte aşmaya çalışabiliyoruz.
Eski retro biçiminin harmanlandığı bu oyun içerisinde kendimizi Aka bir maceranın içerisinde bulabiliyor ve bu macerayı aşmak için de platformlardan platforma atlamaya ve yolumuzu açmaya çalışıyoruz. Oyunda kendimize ilişkin bir takımımız bulunuyor (bu takımı ilerleyerek topluyoruz) ve bu grubumuzla birlikte karşımıza çıkan düşmanlara karşı gelmeye çalışıyoruz ve grubumuzdaki insanları teker teker kurtarmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde yandan görünümlü bir Bina benimsenmiş durumda ve bu kamera açısıyla birlikte bizlere retro biçimi bir tecrübe sunulmuş durumda.
 
 
Oyun içerisinde arka plandaki hikaye epey Yalın bir biçimde karşımıza çıkıyor ve bunun yalnızca birkaç misyondan ibaret olduğunu görebiliyoruz. Oyunda bir gezegende ilerliyor ve bu gezegende farklı takım üyeleri kaybolmuş durumda olduğunu görüyoruz. Madencilik görevindeyken kaybolan bu grup üyelerini bulmak büsbütün bizim işimiz oluyor. Katıldığımız bu macerada kaybolan takım üyelerini arıyor ve bu grup üyelerini en yakın istasyona hakikat götürmeye çalışıyoruz. Bu kurtarma misyonuyla birlikte ne kadar Fazla insanı ve görevliyi kurtarırsak o kadar Fazla vazifemizi yerine getirmiş oluyoruz. Münasebetiyle oyundaki Temel hedefimiz bundan ibaret. Biz de karşımıza çıkan platform zorlukları ile birlikte istasyona vazifeleri tekrardan kavuşturmaya başlıyoruz diyebilirim.
Oyun  içerisinde bulunduğumuz bu istasyon görevlileriyle birlikte aslında bir Yapay zeka bizleri karşılıyor. Bu Yapay zeka sayesinde bu karakterlere Türlü misyonlar verebiliyor ve ne yapması gerektiğini aslında onları söyleyebiliyoruz. Bu Yapay zekaya sahip karakterlerle birlikte atılacağımız macerada istasyona götürebileceğimiz birçok Ira bulunuyor ve bunları sağ salim teslim etmemiz gerekiyor. Bu vazifesi yerine getirmek için de oyun içerisinde lazer silahı, Jetpack, kara ve hava araçları ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Bu ögeleri kullanmak da büsbütün bizim işimiz olacak münasebetiyle bunları yanlışsız yerde, yanlışsız vakitte ve hakikat bir biçimde kullanmamız gerekecek.
 
 
Moons Of Darsalon içerisinde bulunan Yapay zekalar aslında bizi büsbütün takip etmekle görevlendirilmiş durumda. Hasebiyle öncelikle bunların güvenliğini sağlamak ve karşımıza çıkan platform zorluklarını aşmak gerekiyor. Oyunda Şayet bir atılım yapacak olursak direkt Yapay zeka karakterleri bizlere takip ediyor ve Şayet bir yanılgı yaparsak bütün karakterler de bu kusura düşmüş oluyor. Oyunda karşımıza bir yerden bir yere atlamak için kısım bulunuyorsa karşımızdaki araziyi yok etmeye yahut bu araziyi doldurmaya çalışabiliyoruz. Münasebetiyle karşıya atlamak yerine bir köprü inşa edebiliyor ve Etraf etmenlerini buna nazaran kullanabiliyoruz. Bunları da büsbütün kendi stratejimize nazaran yapabiliyor ve planlayabiliyoruz.
Araziyi yok edebildiğimiz ve yere yeni etmenler ekleyebildiğimiz bu imal içerisinde ekseriyetle kuvvetli bir arazi yapısı bizleri bekliyor olacak. Oyun içersinde Yapay zekaya sahip karakterler, lazer silahları, kara ve hava araçları ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Oyunda Yine bu Yapay zeka karakterlerine sesli bir biçimde komutlar verebiliyor ve bu komutlarla onlarla Çeşitli misyonlar verebiliyoruz.
Oyunda karşımıza çıkan platform zorlukları ile birlikte yeni yollar yapmamız gerekiyor yahut arazi yok etmemiz gerekiyor. Karşımıza nasıl bir yapıda zorluk çıkıyorsa ona nazaran atılım yapmak ve gerçek halde bu hamleyi gerçekleştirmek bizim Temel maksadımız. Yani lazer yapan ile ister yeni bir yol yapıyor istersek de karşımızdaki pürüzü kırarak araziyi açmaya çalışıyoruz.
Retro usulü bu platform macerasında üç boyutlu modellemeler, gerçek vakitli piksel sanatı ve eski stil renk paleti ile birlikte yolumuza koyuluyoruz. Oyun içerisinde gerçekçi bir araç fiziği yer alıyor ve bunun yanı Dizi dinamik yıkım ve Etraf etmenleri de bu imal içerisinde bulunuyor. Bunlar harmanlandığında da bizlere hem eski şekilde hem de yenilikçi bir şekilde bir oyun karşımıza çıkıyor. Münasebetiyle farklı mekaniklere ve farklı dinamiklere sahip bu oyun nitekim de denenmesi gereken üretimlerden biri diyebilirim.
 
 
Yukarıda saydığım özellikler dışında dinamik arazi tespitleri, atlama kuvveti, sıçrama kuvvetinin hesaplanması, ışıkların hassasiyeti ve daha Çok ince mekanikler yer alıyor. Biz de bu direktiflere uyarak oyunda platform zorluklarını aşmaya çalışıyoruz.
Farklı bir yapıyı ve farklı bir biçimi bizlere sunmaya çalışa  bu üretim 19 Nisan tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  Siz de bu şekil retro platform oyunlarından hoşlanıyorsanız bu üretime bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz. Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve dilerseniz Dilek listenize ekleyebilirsiniz. Oyunun ek olarak Yeniden Steam sayfası üzerinde bir demo sürümü bulunuyor. Bu demo sürümü sayesinde oyunu bir kısmını deneyebiliyor ve oyunun Temel mekaniklerini öğrenebiliyorsunuz. Hasebiyle bu demo sürümü sayesinde oyunu satın alıp almayacağınıza karar verebiliyorsunuz.
 
– Minecraft Legends (18 Nisan: aksiyon, strateji, çevrimiçi, Aleni dünya)
 
 
Mojang Studios, Blackbird Interactive tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanacak olan  çevrimiçi aksiyon, strateji, Aleni dünya oyunu Minecraft Legends, 18 Nisan tarihinde biz oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Minecraft hayranları için liaç üzere istikbal olan bu imal içerisinde ister Biricik oyunculu istersek de çevrimiçi Fazla oyunculu bir formda arkadaşlarla ve rakip oyuncularla birlikte oynayabilecek ve bu geniş dünyaya adım atabileceğiz. Oyun içerisinde Çeşitli çatışma ve gayret anları, aksiyona giriştiğimiz kısımlar ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak.
Oyun içerisinde Minecraft kozmosunun genişlediğini görebilecek ve bu cihanın sırlarına açığa çıkarabileceğiz. Yeniden oyun içerisine atıldığımız bu Aleni dünya macerasında etrafı keşfedebilecek, Çeşitli objeler toplayabilecek ve bu topladığımız objelerle birlikte Çeşitli aletler ve araçlar yapabileceğiz. Yaptığımız bu araçlar ve aletler ile karşımıza çıkan düşmanlara karşı ve tehlikelere karşı gelebilecek, yeri geldiği Vakit da rakip oyunculara karşı bu araçlarla ve aletlerle birlikte karşı çıkabileceğiz. Oyunda dinamik dünya yapısı bizleri bekliyor olacak, hem kendimize ilişkin bir üs inşa edebilecek hem de etrafı keşfedebilecek ve Minecraft kozmosunun tadını çıkarabileceğiz.
 
 
Oyun içerisinde farklı farklı bölgeler bizleri bekliyor olacak. Tekrar atıldığımız bu macera içerisinde farklı bölgelere giderek bu Aleni dünyayı keşfedebilecek, keşfettiğimiz esnada Çeşitli görünümlerle ve atmosferlerle karşılaşabilecek. öteki yandan da Çeşitli ve türlü tehlikelerle de karşı karşıya geleceğiz. Oyunda hem tehlikeli hem de rahat bir tecrübenin yer alacağını söyleyebilirim. Hem bir yandan etrafı gezerken keşfederken o atmosferin ve görüntünün tadını çıkarabilecek hem de türlü aksiyonlar içerisine girebileceğiz, yani oyun içerisinde iki farklı Zıt Cin bir ortaya gelmiş diyebilirim.
Oyun içerisinde Aka bölge savaşlarına girebilecek, üslerin ve farklı oyuncuların bölgelerini fethedebileceğiz. Oyunda Yeniden etrafı keşfederken Fazla dikkat etmemiz gerekecek zira diğer oyunculardan gelen hücumlar yahut doğal hayatta yer Meydan tehlikeler bizleri bekliyor olacak. Oyunda Yine Minecraft evreninden aşina olduğumuz domuzlar, Türlü Creeper tipleri ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Oyunda kendimize ilişkin bir üs inşa edebilecek bu üssü korumak için Türlü savunma düzenekleri ve yapıları kurabilecek ve dışarıdan gelen ataklara karşı kendimizi koruyabileceğiz. Oyunun aslında temelinde bu yatıyor, kendi bölgemize oluşturmak, kendimize ilişkin bir üs inşa etmek, bu yapıyı öbür oyunculardan ve düşmanlara karşı korumak.
 
 
Oyun içerisinde hem kendi üssümüzü koruyabilecek hem de farklı Hasım bölgelerine yanlışsız adım atabileceğiz. Farklı Hasım bölgelerine hakikat kendi arkadaşlarımızla birlikte ilerleyebilecek ve Türlü stratejik savaşlara giriş yapabileceğiz. Oyunda sağdan soldan bölgeyi kuşatabilecek, düşmanları abluka altına alabilecek ve daha fazlasını yapabileceğiz. Oyunda bir yandan stratejik savaşlara girerken öbür yandan da bizlere sunulan öyküyü öğrenmeye çalışacağız.
Yıkımın eşiğinde olan bir dünyayı atılacağımız bu oyun içerisine etrafı keşfedebilecek, Türlü gizemleri açığa çıkarabilecek ve bizlere sunulan kıssanın aslını öğrenebileceğiz. Farklı bir tecrübe yaşayabileceğimiz bu dinamik ögelere sahip Aleni dünya aksiyon macera oyunu içerisinde farklı kaynakları toplayabilecek, farklı Ömür çeşitleri ile ve canlılarla karşılaşabilecek, hem tanıdık hem de farklı karakterlerle birlikte etkileşime geçebilecek ve onları görebileceğiz. Oyun içerisinde farklı farklı dinamik geçişler bulunacak, bu dinamik geçişler sayesinde hem akşam hem gündüzü görebileceğiz bir yandan yağmur yağarken öteki yandan da bir anda güneş açabilecek ve yağmurun o bıraktığı izleri görebileceğiz.
 
 
Minecraft cihanını genişletmeye çalışan bu oyun içerisinde  yayınlanan oynanış görüntülerine ve fragmanlarına nazaran geniş çaplı bir Cenk içerisine dalabilecek, bu daldığımız savaşla birlikte kahraman olma yolunda ilerleyebileceğiz. Oyunda bir yandan etrafı keşfederken öteki yandan da kendimizi savunmak için Türlü zırhlar ve silahlar yapabilecek, bunların imali da büsbütün bize ilişkin olacak. Oyunda bir yandan görüntülerin ve atmosferin keyfini sürerken diğer yandan da kendimizi huzursuz hissedeceğiz zira her Lahza her yerden bir Hasım saldırısı ve oyuncu saldırısı gelebilir. Hasebiyle oyunda bu hususa hayli dikkat etmemiz gerek.
Oyunda üstte da bahsettiğim üzere hem Biricik oyunculu hem de çevrimiçi Fazla oyunculu bir Bina bizleri bekliyor olacak. Oyun içerisinde PVP modu bulunacak, PVP modu sayesinde oyuncularla birlikte karşı karşıya istikbal ve öteki oyuncularla birlikte kapışabileceğiz. PVP modu içerisinde kendi köyümüzü savunabilecek, savunmak için de Çeşitli yapılar inşa edebilecek ve Aka duvarlar dikebileceğiz. Kendi köyümüzü kurabildiğimiz ve savunabileceğimiz bu PVP modu içerisinde rakiplere karşı Saha okuyabilecek, kendimize ilişkin müttefikler toplayabilecek ve bu müttefiklerle birlikte düşmanlara karşı Çeşitli ataklar yapabileceğiz. Yani onların köyünü bir nevi elde etmeye çalışacağız.
 
 
Oyun içerisinde bu biçim köy ele geçirme ve oyuncuya karşı hamle anları çokça bulunacak. Münasebetiyle oyunda bu hususa Fazla dikkat etmek gerekecek. Oyunun temelinde aslında bu yatacak. Bir yandan bu uğraş içerisine girerken öteki yandan da etrafı keşfederek Minecraft’ın bizlere sunduğu öyküyü deneyimleyebileceğiz. Oyun içerisinde Yeniden geliştirici grubun belirttiğine nazaran Aka çaplı savaşlar meydana gelecek, bu Aka çaplı savaşlarla birlikte rakip oyunculara karşı uzaktan yayımızı fırlatabilecek dilersek de düşmanların içerisine direkt dalabilecek, kılıç ve kalkanımızla birlikte onları alt etmeye çalışacağız. Oyunda bu üslup aksiyon anları da yer alacak diyebilirim.
Oyun içerisinde kurduğumuz köy ile birlikte Aka savunma yapıları ve savunma düzenekleri inşa edebileceğiz, dilersek savunma sistemlerini inşa ederek gelen hücumlara karşı kendimizi ve köyümüzü koruyabilecek, farklı Ömür formlarıyla birlikte bu yapıyı da güçlendirebileceğiz. Oyun içerisinde bir yandan gizemli toprakları keşfederken öteki yandan da hayatta kalmaya çalışacağız. Oyunda Yine farklı bölgelere giderek Çeşitli yerleri keşfedebilecek, buradan Türlü kaynaklar çıkararak envanterimizi atabilecek ve envanterimize attığımız bu eşyalarla ve kaynaklarla birlikte yeni araçlar ve silahlar üretebileceğiz.
Oyunda Yeniden Minecraft evreninden aşina olduğunuz köylüler, domuzlar ve öbür canlı çeşitleri yer alacak. Oyun içerisinde etrafı keşfedebileceğimiz geniş bir dünya bizleri bekliyor olacak.
 
 
 
Gerimize topladığımız Çeşitli müttefiklerle birlikte yollarda ilerleyebilecek, Türlü yapıları keşfedebilecek ve daha fazlasını yapabileceğiz. Oyun içerisinde kendimize ilişkin bir Beygir bulabilecek, bu atla birlikte etrafı keşfetmeye çalışacak ve yeni canlı tipleri ile karşılaşabileceğiz. Oyun içerisinde Yeniden aşina olduğumuz yeşil creeperlar ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Oyunda kendi kurduğumuz grubumuzla birlikte – müttefiklerimizle birlikte Aka bir üs alanı inşa edebilecek, bu üs alanını dilersek 3-4 kat yapabilecek ve geniş duvarlara sahip olarak bu dünyaya inşa edebileceğiz. Oyun içerisinde inşa ettiğimiz bu üs alanı ile birlikte etrafına gelen ataklara karşı kendimizi koruyabilecek ve bu sayede hayatta kalmaya çalışacağız.
Bir müddettir geliştirilen ve bizlere sunulmayı bekleyen bu oyun 18 Nisan tarihinde biz oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve ön sipariş verilebilir. Türkçe lisanını destekleyen bu oyunun standart sürümü 399 Türk Lirası, Deluxe sürümü ise 499 Türk lirasından satışta. Oyun içerisinde hem Biricik oyunculu hem çevrimiçi PVP hem de çevrimiçi modlar yer alıyor. Bu modlarla birlikte Minecraft tecrübemiz daha da genişliyor ve bu genişleme ile birlikte Aka bir alana keşfetmeye çalışıyoruz.
 
– Tin Hearts (20 Nisan: birinci şahıs, öykü, keşif, macera)
 
 
Rogue Sun tarafından geliştirilen ve Wired Productions tarafından yayınlanacak olan birinci şahıs, kıssa, keşif, macera oyunu Tin Hearts, 20 Nisan tarihinde geliyor. Çeşitli kıssaların ve maceraların yer aldığı bu oyun içerisinde hikaye odaklı bir Bina bizleri bekliyor olacak. Bu hikaye odaklı Bina içerisinde Çeşitli seçimler yapabilecek ve bu seçimler de gidişata istikamet verecek. Oyun içerisinde her bir oyuncu bu seçimler hasebiyle farklı bir tecrübe elde edilecek ve farklı bir sona hakikat yol alabilecek. Münasebetiyle bu imal içerisinde bulunacağımız macerada Fazla farklı tecrübeler elde edebileceğiz.
Oyun içerisinde farklı farklı gizemleri açığa çıkarabilecek ve bu gizemleri açığa çıkarmak için de Türlü atılımlar ve seçimler yapabileceğiz. Oyuncaklarla dolu atıldığımız bu dünya içerisinde farklı bir stil bizleri bekliyor olacak. Oyunda hikaye odaklı bir Bina benimsendiğimden Dolayı bu hikaye gerek karakterler ortası konuşma ve o denli gerekse animasyonlar ve Aralık sahnelerle desteklenecek. Bu sayede oyun içerisinde bizlere aktarılacak olan hikaye daha da açılacak ve ilerleyen kısımlarda bu kıssanın nerelere varacağını öğrenebileceğiz.
 
 
Renkli bir sanat tarzını bizlere sunan ve keşif macera ögelerini bünyesinde barındıran bu üretim içerisinde oyuncakları Denetim edebilecek ve bunları kullanabileceğiz. Oyunda 40’tan Çok farklı Tertip bulunacak ve bu düzeyler ortasında geçiş yapabileceğiz. Düzeyler kolaydan zora hakikat ilerleyecek ve bu zorluk düzeyi de her oyuncu için Dava hale gelebilecek. Oyunda Yine farklı farklı oyuncakları kullanabileceğiz ve oyuncakları da kendi gidişatımıza nazaran elde edebileceğiz. Çeşitli öyküleri açığa çıkarabileceğimiz ve Çeşitli gizemleri ortaya dökebileceğimiz bu üretim içerisinde İlgi alımlı bir macera bizleri bekliyor olacak.
Oyun içerisinde Temel maksadımız kurşun asker birliklerini bu macera içerisinde hayata tutmak ve Çeşitli platform ögelerini aşmak olacak. Oyunda bu kurşun asker birlikleri içerisinde ondan Çok asker bulunacak ve bu askerlerin her birini aslında ilerleyen maceralara sürüklemeye çalışacağız. Bulmaca ve platform öğelerinin yer aldığı bu oyun içerisinde platformlardan Ppatforma atlayabilecek Çeşitli boşluklardan kendimizi aşağı gerçek bırakabilecek ve balonlara atlayarak aşağı hakikat süzülmelerini izleyebileceğiz. Oyunda farklı bölmelerden öbür bölgelere kadar Türlü kısımlara ilerleyebilecek ve farklı farklı maceraları atılabileceğiz.
 
 
Oyuncaklarla dolu ve renkli bir grafik tarzının benimsendiği bu üretim içerisinde kurşun asker birliğini yönlendirmeye çalışacağız ve farklı sistemlere karşı bulmacaları çözmeye başlayacağız. Oyun içerisinde üstlere gerçek sıçrayabilecek, ateş edebilecek ve aşağılara gerçek sürülebileceğiz. Her bölgede ve odalarda farklı farklı sistemler ve zorluklar bizleri bekliyor olacak. Bu zorlukları aşmak için de oyunda birazcık vakit geçirmek gerekecek ve oyundaki bulmacaların Temel mantığını anlamamız gerekecek. Oyun içerisinde farklı farklı kısımlar ve kısımlar bulunacak. Bu kısımlar ve kısımlarda temalar değişebilecek. Oyunun zorluğu da artış gösterebilecek. Münasebetiyle etrafı yeterli gözetlemeli ve etraftaki ögeleri gerçek bir formda kullanmamız gerekecek.
Bulmacalarla ve öykülerle dolu bu oyun içerisine üstte da bahsettiğim üzere 40’tan Çok kısım bulunacak ve bu kısımların her birinin farklı zorlukları yer alacak. Bu kısımlardaki zorlukları geçmeye çalışacak ve oyuncakları ilerletebileceğiz. Yeni yolları arşınlayabileceğimiz ve önümüzü açmaya çalışacağımız oyun içerisinde kurşun asker birliğinin içerisinde yer Meydan askerleri bir formda  hikayenin sonuna ulaştırmayı deneyeceğiz.
 
 
Böyle bir dünyanın bizlere sunulduğu bu üretim içerisinde farklı farklı oyuncak cinsleri de bulunacak. Top halindeki oyuncaklardan balonlara kadar balon şişiren oyuncaklardan kitaplara ve ağaçlara kadar birçok farklı oyuncak izleri bekliyor olacak. Oyun içerisinde küçüklüğümüzün oyuncakları bulunacak ve bu oyuncaklarla birlikte aslında Aka bir maceraya atılacağız. Oyundaki Temel mantığımız Çeşitli balonları şişirmek olacak ve bu balonlarla birlikte Öbür yerlere süzülebilecek ve ulaşabileceğiz. Bu süzülme ile birlikte farklı bölgelere adım atabilecek ve bunlar da birlikte oyuncakları istediği yere göndermeye çalışacağız. Önümüzdeki yolları temizlemek için Türlü ataklar yapabileceğiz ve o atılımlar ortasında da topu ateşlemek olacak. Oyunda farklı farklı oyuncakları yer alacak ve bu oyuncakları lisanından konuşmaya başlayacak – oyuncakların Temel mantığını kavramaya çalışacağız.
Bulmacalarla dolu bu dünya içerisinde Türlü masalsı öyküler de bulunacak, bu kıssalar ortasında bizlere İlgi cazibeli bir Bina bekliyor olacak. Bu kıssalar bizlere hem Uzaklık sahnelerle hem de seslendirilmiş bir biçimde aktarılmaya çalışılacak. Bu kıssalar doğrultusunda İlgi cazip bir yapının bizlere sunulması hedefleniyor fakat Alışılmış ki oyun çıktığı Vakit bu kıssanın bizlere aktarılış hali ve kıssanın doluluk oranını öğrenmeye başlayacağız. Bakalım bizlere nasıl bir hikaye sunacak daima Bir arada göreceğiz.
 
 
Oyun içerisinde atıldığımız bu oyuncak macerasında kendimizi tıpkı bir çocuk üzere hissedebileceğiz ve çocukluğumuza Geri dönebileceğiz. Oyunda farklı farklı oyuncaklar yer alacak ve bu oyuncakları yanlışsız bir biçimde ve hakikat vakitte kullanmamız gerekecek. mesela yüksek bir yerlere çıkmamız ve bir yerden bir yere ulaşmamız gerekiyorsa balon şişirme oyuncağı ile balonları şişirecek ve bu balonla birlikte istediğimiz yere gidebileceğiz. Bu balonla birlikte üstlere gerçek çıkabilecek ve aşağılara yanlışsız sürülebileceğiz bu da bir yerden Öbür bir yere gitmek için seyahat prosedürü olarak karşımıza çıkacak.
Farklı farklı ipuçlarını bulabileceğimiz ve Türlü sırları açığa çıkarabileceğimiz bu büyülü dünya içerisinde alternatif bir Vakit çizgisi bizleri bekliyor olacak. Kendimizi oyuncak dükkanında hissedebileceğimiz ve Türlü oyuncakları elde edebileceğimiz ve onları kullanabileceğimiz bu imal içerisinde renkli bir dünya bizleri bekliyor olacak. Hem ilim kurgu hem hikaye odaklı ve seçim odaklı bir yapının bizlere sunulduğu bu oyun içerisinde his yüklü bir hikaye de bizleri bekliyor olacak.
 
 
Oyun içerisinde farklı farklı yapılar bizleri bekliyor olacak. Tahta bloklardan davullara oyuncak trenlerden oyuncak toplara kadar birçok farklı Faktör bu oyun içerisinde yer alacak. Oyunun içerisinde her bir oyuncağın geçmişine gidebilecek ve bu hikaye kırıntılarını aklımızın bir köşesine yazabileceğiz. Oyunda Yine farklı bir mekanik olarak vakti yönetebilecek ve bu Vakit konusunda da geliştirici takım bizlere geniş bir özgürlük sunmuş diyebilirim. Oyun içerisinde vakti değiştirebilecek ve Çeşitli ataklar yapabileceğiz. Bu sayede bulmacaları tamamlamak ve onları geçmek için vakti istersek durdurabilecek, ileri yahut Geri sarabileceğiz. Bu durum büsbütün bizim elimizde olan bir şey olacak.
Siz de bu stil bulmaca ve macera oyunlarından hoşlanıyorsanız ve bir yandan da platform zorluklarını aşmak istiyorsanız bu üretime bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz. Oyun tam bir oyuncak dünyasını bizlere sunuyor ve buradaki oyuncaklar Alışılmış ki devinim ediyor ve canlı bir formda karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde farklı farklı kısımlar bulunuyor ve bu kısımların her biri kendine mahsus zorlukları yer alıyor. Buradaki Temel emelimiz oyuncakları istediği yere götürmek ve bu platform zorluklarını aşmak olacak. Her bir kısımda farklı zorluklar bulunacak ve bu kısımlardaki zorlukları aşmak da büsbütün bizim işimiz olacak.
 
– God of Rock (18 Nisan: Fazla oyunculu, ritim tabanlı, dövüş)
 
 
Modus Studios tarafından geliştirilen ve tıpkı grup tarafından yayınlanacak olan Fazla oyunculu, ritim tabanlı, dövüş oyunu God of Rock, 18 Nisan’da biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ritim tabanlı bu oyun içerisinde büsbütün karşımıza çıkan rakipleri alt etmeye odaklanacak, odaklandığımız bu noktada da ritimle birlikte karşımızdaki rakipleri alt etmeye başlayacağız. Oyun içerisinde farklı farklı müzisyenlerden Türlü  ritimler ve müzikler yer alacak. Bu müziklerle ve ritimlerle birlikte de Çeşitli ataklar yapabilecek böylelikle yolumuza devam etmeye çalışacağız.
Üstünlük savaşına katılacağımız bu oyun içerisinde birebir maçlara katılacak, bu maçlarda en güzeli almaya çalışacağız. Oyunda Yine Fazla farklı müzikler ve ritimler bizlere eşlik edecek. hikaye modu sayesinde de Türlü kıssaları deneyecek, arka planda öyküyü deneyimleyebileceğiz bu hikaye modu kapsamında Daimi olarak ritim savaşlarına katılabilecek ve bu ritim savaşlarında galip çıkmaya çalışacağız. Renkleri bir sanat tarzını bizlere sunmaya hedefleyen bu oyun içerisinde Türlü marifetlere sahip olacak ve bu maharetleri de yeri geldiği Vakit kullanabileceğiz.
 
 
Oyunda farklı farklı düşmanlar ve rakipler yer alacak, bu rakipleri Daimi olarak indirmeye çalışacağız ve en nihayet rakibi de indirdikten sonra bu savaştan galip geleceğiz. Oyun içerisinde farklı stilde mekanikler ve Türlü müzikler yer alacak. Bu müzikler ve ritimler sayesinde de aslında hareketlerimiz ritme uydurmaya çalışacağız. Bu sayede en uygun formda rakipleri alt etmeye başlayacağız. Oyun içerisinde 2 boyutlu bir dövüş tarzı benimsemiş durumda. Yandan görünümlü bir kamera nazar açısına sahip olan bu imal içerisinde rakiplere karşı Özel ataklar yapabiliyor ve bu Özel ataklar üzerinde yoğunlaşabiliyoruz. Her biri oyuncu bu oyun içerisinde farklı bir tecrübe elde edecek bu tecrübe sayesinde ritim tabanlı bu oyunun tadını çıkartabilecek diyebilirim.
 
Oyun içerisinde hem Biricik oyunculu hem de çevrimiçi PVP modu ile birlikte ister öbür oyuncularla kapışabilirsiniz isterseniz de botlara karşı bu serüveninizi sürdürebilirsiniz. Oyunda üstte da belirttiğim üzere bir hikaye modu bulunacak, bu hikaye modu kapsamında bizlere arka plana Çeşitli kıssalar sunulacak. Bu öyküyü hem öğrenmeye çalışır hem de bizlere sunulan bu dünyada neler olup bittiğini öğrenebiliyoruz. Oyunda bu hikaye modunun dışında ise üstte da bahsettiğim üzere çevrimiçi PVP – bölünmüş eşli oyun formunda Çeşitli modlar da yer alıyor .Dilerseniz bunları da oyun içerisinde deneyimleyebilirsiniz.
 
 
Ritim tabanlı bu imal içerisinde gayemiz galip gelmek olacak. Oyun içerisinde 40’tan Çok müzik yer alacak ve bu müzikler boyunca Daimi olarak kendimizi ritme kaptırmış bir formda bulacağız. Oyun içerisinde ritim her şeydir hasebiyle ritme uymak Fazla Ehemmiyet arz ediyor. Bu şekil oyunlarda ritimle birlikte Çeşitli atılımlar gerçekleştirmemiz oyunda galip çıkmamızın anahtarıdır diyebilirim. Oyun içerisinde farklı dövüş teknikleri yer alıyor. Bu dövüş teknikleri ile birlikte de kendimizi hem ritimle birlikte ilerletebiliyoruz hem de bu dövüş tekniklerini rakiplere karşı uygulayabiliyoruz. Oyun içerisinde kolaydan zora yanlışsız bir zorluk düzeyi bulunuyor. Birinci olarak oyunu öğrenmeye ve mekanikleri üzerinde ustalaşmaya çalışıyor daha sonra bu zorluk düzeyi gittikçe artış gösteriyor ve artık bizim daha güçlü rakiplerle karşılaşmamıza bu durum sebebiyet veriyor.
Oyunda Daimi olarak karşı ataklar yapacak ve rakibi alt etmeye çalışacağız. Oyunda Yeniden Özel atılımlar yapabileceğimiz bir bar bulunacak, bu bar sayesinde Özel vuruşlar yapabileceğiz. Bu barın içi ne kadar dolu olursa ve ne kadar Fazla rakibe karşı gelebilirsek o kadar Fazla Özel ataklar yapabilme talihimiz olacak. Bu bar dolduğu Vakit Özel bir atılım gerçekleştirecek – buna ulti de diyebiliriz – ve bu gerçekleştirdiğimiz Özel atak sayesinde rakibi basitçe alt edebileceğiz. Münasebetiyle oyun içerisinde bu biçim yapılar da bulunacak ve bunu Daimi olarak ritme uydurduğumuz Vakit süratli bir biçimde doldurabileceğiz.
 
 
Farklı rakiplerin ve farklı oyuncuların yer alacağı bu oyun içerisinde çevrimiçi PVP moda epey Çok kullanılacak diyebilirim. Zira oyun içerisinde dünya çapında yer Meydan oyuncularla birlikte ritim kapsamında kapışabilecek ve bu sayede müziğin keyfini çıkartabileceksiniz. Oyun içerisinde 12 farklı Ira bulunacak, bu karakterlerden rastgele birini alacak mıyız şimdi bilemiyoruz. Tahminen bizlere birinci etapta standart bir Ira verilir ve bu karakterle birlikte ilerleyen süreçte yeni karakterlerin kilidini açabiliriz yahut en başta bütün karakterlerden rastgele birileri kullanabiliriz, bunu şu anda bilemiyoruz.
Oyunda öteki yandan karakterler dışında 8 farklı kısım bulunuyor. Bu 8 farklı kısımda farklı temalar ve farklı sahne yapıları bizleri bekliyor olacak. Oyun içerisinde farklı farklı karakterler ve farklı sahneler bizimle birlikte olacak diyebilirim. Oyunda üstte da bahsettiğim üzere hem hikaye modu hem çevrimiçi PVP modu yer alacak. İstediğimiz Vakit bu kısımlara geçiş yapabilecek ve oyunu nasıl oynamak istiyorsanız o biçimde devam edebileceksiniz.
 
 
Oyunun hikaye modunda bizlere arka planda bir hikaye anlatılacak, bu hikaye bizlere karakterlerin konuşmaları biçiminde ve diyaloglar formunda aktarılacak. Karakterler konuşurken hikaye kapsamında Türlü Kıymetli kısımları öğrenebilecek ve kendi karakterimizle birlikte en nihayet ayakta kalan dövüşçü olarak sahnede yer almamız gerekecek. Kıssa modu kapsamında standart olarak bu formda bir Bina karşımıza çıkacak yani karşımıza Daimi olarak rakipler istikbal ve bu rakipleri alt etmek bizim işimiz olacak.
Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere zorluk düzeyi bulunacak, bu zorluk düzeyi kolaydan zora gerçek bir ilerleyişe sahip olacak. Dilerseniz bu ilerleyişi daha da kolaylaştırmak ismine eğitim moduna giriş yapabilir ve eğitim modunda her müziğin en güç kısımları üzerinde savaşmaya çalışabilirsiniz. Münasebetiyle oyun ritim tabanlı olduğu için her müzik üzerinde farklı farklı ustalaşmanız gereken anlar bulunacak. Her notanın gerisinde da sizin Çeşitli ataklar yapmanız gerekecek. Münasebetiyle bunun öğrenmesi de bir süreç gerektirecek. O yüzden eğitim moduna bir göz atmanızı şimdiden tavsiye ediyorum.
 
 
Oyunda Tekrar bütün bu özellikler dışında bir de müzik editörü bulunacak. Bu müzik editörü sayesinde müziklere istediğimiz üzere notalar ekleyip çıkarabileceğiz ve kendi dokunuşumuzu oyun içerisine ve müzik içerisine adapte edebileceğiz. Yani oyun içerisinde aslında bir nevi müzikleri remix yahut Cover haline getirebilecek, bu sayede kendimize has bir müzik da oluşturabileceğiz diyebilirim. Bu da farklı bir mekanik olmuş ve oyun içerisinde hoş bir dokunuş getirmiş.
Kısaca toparlayacak olursam oyun içerisinde ritim tabanlı bir dövüş aksiyon teması bizleri bekliyor olacak. Renkli karakterlerle ve renkli temalarıyla karşımıza çıkacak olan bu imal içerisinde kendimizi müziklerin ritmine kaptırabilecek ve bu müziklerin ritmini kaptırdığımız esnada karşımızdaki rakip oyuncuyu alt etmeye çalışacağız. Oyunun hikaye modunda en nihayet hayatta kalan dövüşçü olarak yer almaya çalışacak ve buradan galip çıkmaya çalışacağız. Oyunun öbür taraftan çevrimiçi modu da bulunacak ve dünya çapındaki oyuncularla burada kapışabilecek ve en uygunu olduğumuzu onlara göstermeye çalışacağız. Oyunda öbür taraftan müzik editörü bulunacak. Bu şarkıyı editörü sayesinde müziklere yeni notalar ekleyip çıkartabileceğiz ve farklı eklemeler yapabileceğiz.
 
 
Oyun 18 Nisan tarihinde biz oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Siz de bu şekil ritim tabanlı aksiyon dövüş oyunlarından hoşlanıyorsanız bu imale bir göz atabilirsiniz. Oyunu şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve dilerseniz İstek listenize bu Steam sayfası üzerinden ekleyebilirsiniz.
 
– Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly (20 Nisan: öykü, macera, görsel roman)
 
 
Toge Productions tarafından geliştirilen ve birebir grup tarafından yayınlanacak olan hikaye odaklı macera, görsel roman oyunu Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly, 20 Nisan tarihinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. Birinci oyunu ile birlikte sevilen ve oyuncuların gönüllerine taht kuran bir imal olan Coffe Talk, ikinci kısmıyla birlikte yine karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun içerisinde Tekrar farklı farklı karakterler karşımıza çıkıyor ve bu karakterlerle Daimi olarak diyaloglara girebiliyor ve onların kahve siparişleri tamamlayabiliyoruz. Ssevilen görsel roman niteliğindeki bu hikaye tabanlı oyun içerisinde farklı farklı siparişler hazırlayabiliyor ve bu siparişlerle birlikte birçok karakterle etkileşime geçebiliyoruz.
Kahve dükkanında yer aldığımız ve siparişleri tamamladığımız bu oyun içerisinde farklı farklı sıcak içecekler demleyebiliyor ve bunları müşterilere ikram edebiliyoruz. İkram ettiğimiz esnada bu karakterlerle birlikte Çeşitli diyaloglara girebiliyor ve bir diyaloglar ile onların arka planda yaşadıkları öyküleri ve ne yapmak istediklerini öğrenebiliyoruz. Daimi olarak diyaloglarla ilerlediğimiz bu oyun içerisinde aslında görsel roman tecrübesi yaşıyoruz diyebilirim. Birinci oyunda da tıpkı formda diyaloglar ve sipariş hazırlama özelliği üzerinde durulmuştu artık ise bu teknik daha da geliştirilerek ve farklı diyaloglara bölünerek ikinci kısım olarak karşımıza geliyor.
 
 
Oyunda bir kahve dükkanında yer aldığımız için Daimi olarak bir barista vazifesi üstleneceğiz, burada Daimi olarak farklı farklı içecekler yapabilecek ve müşterilerin siparişleri tamamlamaya çalışacağız. Oyunda farklı farklı kullanabileceğimiz içerikler ve baharatlar bizleri bekliyor olacak. mesela bir kahve içerisine çikolata atabiliyor ve kahveyi daha dolgun bir biçimde müşterilere sunabiliyoruz. Oyun içerisinde sıcak içecekler demleyebiliyoruz, eski şekil kahveler sunabiliyoruz ve müşteriler isteğine nazaran bunları verebiliyoruz.
Bu oyun içerisinde bir yandan kahve hazırlarken öteki yandan ise müşterilerle birlikte diyaloglara girebiliyor, onların öykülerini öğrenebiliyor ve yeni maceraları kapılarını aralayabiliyoruz. Alışılmış karşımıza çıkacak olan bu müşteriler farklı ırklarda geliyor. Bu ırklar ortasında beşerler, orklar, elfler ve daha fazlası yer alıyor. Bununla birlikte farklı görünümlerde ve farklı tiplemelerde karakterler karşımıza çıkıyor ve bu karakterlerin her birinin farklı öyküleri ve farklı görünümleri bulunuyor. Karakterler ortası girdiğimiz diyaloglarla birlikte müşterilerin kıssalarını arka planda öğrenebiliyor, Enteresan ve garip olaylarla karşılaşabiliyor ve onların anlatmak istediklerine can kulağıyla dinleyebiliyoruz.
 
 
2. kısımla birlikte oyuna daha Çok kahve içeriği ve daha Çok alıcı çeşitliliği geliyor. Tekrar kahve dükkanı işlettiğimiz ve sıcak içecekler hazırladığımız bu bu üretimde bir yandan yaratıcılığımızı göstererek farklı üslupta içecekler hazırlayabiliyor ve müşterileri bu sayede mutlu edebiliyoruz. Oyun içerisinde kullanabileceğimiz içerikler ortasında çay, zencefil, nane, çikolata, kahve ve daha fazlası yer alıyor. İstersek bunları harmanlayabiliyor ve daha farklı içecekler hazırlayabiliyoruz. Latteden sade kahveye nane aromalı içeceklerden çikolata aromalı içeceklere kadar birçok farklı sıcak Meşrubat tipi bu oyun içerisinde yer alıyor.
Görsel roman niteliğindeki bu oyunda diyalog temelli bir Bina bulunuyor ve arka planda da değişkenlik gösteren bir atmosfer yer alıyor. Bir kafe atmosferine kendimizi bıraktığımız arka planda da Doğal ki bizlere bir müzik eşlik ediyor. arka planda çalan bu müzik eşliğinde kafe ortamında oturuyor ve güya arkadaşlarla bir ortamda buluşmuşuz ve orada sohbet ediyormuşuz üzere bir hissiyata kapılıyoruz. Bu oyunda Yine arka planda rahatlatıcı bir müzik yer alıyor ve müzikle birlikte kendimize rahatlığın ve sıcaklığın akışına bırakıyoruz. Kafedeki o sohbet içeriğine daldığımız oyunda hem rahatlatıcı bir müzik hem kahve sohbeti hem de sıcak bir hikaye bizleri bekliyor olacak.
 
 
Oyun içerisinde giriştiğimiz diyaloglarla birlikte farklı karakterlerin öykülerini öğrenebiliyor ve bu kıssalara dokunabiliyoruz. Oyunda Yine kahve siparişlerine Çeşitli dokunuşlar yapabiliyor, onların üzerine krema ile Çeşitli görseller hazırlayabilir ve daha fazlasını yapabiliyoruz. Tatlı ve güzel mekaniklerle birlikte karşımıza çıkacak olan bu oyun içerisinde Alışılmış ki kendine has mekanikler bulunuyor. Bu mekaniklerle birlikte kahvelerimizi hazırlıyor, demliyor ve sıcak bir formda müşterilere sunabiliyoruz. Oyun içerisinde Yine hazırladığımız bu sıcak içecekleri Türlü formlarda servis edebiliyor ve müşterileri daha Çok yaranabiliyoruz. Oyunda Yine kahve üzerine süt dökebiliyor, tekrardan Geri alabiliyor, istersek bu kahve üzerine Çeşitli eklemeler yapabiliyor ve bunu bu biçimde servis edebiliyoruz. Kısaca istediğimiz halde kahveyi düzenleyebiliyor, içerikler ekleyebiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz.
Oyun içerisinde sistem Alışılmış ki diyaloglar ile yürüdüğü için bir diyalog sistemi bulunuyor. Bu diyalog sistemi ile birlikte Çeşitli dokunuşlar yapabiliyor ve karşıdaki müşteriyle süratli bir halde konuşabiliyoruz ve ayrıntılara giriş yapabiliyoruz. Oyunda Tekrar garip olaylar meydana gelebiliyor ve bu meydana gelen olaylarla birlikte gidişat biraz daha heyecanlanıyor ve gizemli hale gelebiliyor. Oyunda Tekrar arka planda Türlü atmosferler bulunuyor ve bu atmosferlerin değişkenlik gösterdiğini görebiliyoruz. Buna aslında bir nevi dinamik hava şartları da diyebiliriz zira günden güne ve saatten saate arka planda yer Meydan hava değişkenlik gösteriyor. Bir yandan yağmur yağarken öteki yandan ise anında güneş açabiliyor ve bu değişimin farkına varabiliyoruz. Yağmur yağarken oyunun arka planda yağmur seslerini duyabiliyor ve bu sayede kendimizi rahatlatıcı bir tecrübe içerisinde bulabiliyoruz.
 
 
Görsel roman niteliğinde olan bu üretim büsbütün diyaloglar üzerinden yürüdüğü için Daimi olarak okumak durumunda kalıyoruz. Şayet okumayı seviyorsanız ve Türlü karakterlerle Daimi olarak etkileşime geçmeyi seviyorsanız bu imale bir bakabilirsiniz ve bir göz atabilirsiniz. Oyunda garip tuhaf Ira tiplemeler yer alıyor bu tiplemelerle birlikte etkileşime geçebiliyor ve onları ne yapmak istediğini, arka plandaki kıssalarını öğrenebiliyoruz. Yeniden oyun içerisinde buluştuğumuz ve konuştuğumuz karakterlerle birlikte onları toplumsal medyalarına göz atabiliyor ve neler paylaştıklarına bakabiliyoruz.
Oyun içerisinde gizemli karakterlerden eğlenceli karakterlere korkutucu karakterlerden garip tiplemelere kadar birçok farklı Cin bulunuyor. Bu karakterler karşımıza geldiğinde ne yapmak istediklerini aslında az Fazla anlamaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde Daimi olarak ilerleyerek ve diyaloglara girerek aslında bir nevi insan sarrafı olmaya çalışıyoruz diyebilirim. Zira oyunda Daimi olarak garip karakterlerle etkileşime girdiğiniz için onların tiplerine ve isteklerine karşı artık bir yerden sonra alışıyor ve ne yapmak istediklerini kestirebiliyoruz.
 
 
20 Nisan tarihinde çıkış yapacak olan bu görsel roman niteliğindeki hikaye macera oyunu bizlere üstte bahsettiğim üzere rahatlatıcı bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda, dilerseniz Steam sayfasından Dilek listenize ekleyebilir ve oyun çıkış yaptığı bir bildirim alabilirsiniz. Bu bildirim sayesinde oyunun çıktığında anında haberdar olabilirsiniz. Oyunun diğer yandan Steam sayfası üzerine bir demo sürümü bulunuyor. Bu demo sürüm sayesinde oyunun bir kısmını ve birinci etabını deneyebiliyor ve oynayabiliyorsunuz. Bu demo sürümü aracılığıyla oyunu satın alıp almayacağınıza da karar verebiliyorsanız. Münasebetiyle bu demo sürümünü öncelikli olarak oynamak ve göz gezdirmek Fazla kıymetli.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir