Nintendo Live 2023 Seattle Etkinliği 1-4 Eylül’de Yapılacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 08, 2023 Yorum Yok

 
Nintendo, Nintendo Live 2023 Seattle’ın 1-4 Eylül tarihleri ??arasında Seattle Kongre Merkezi’nde gerçekleştirileceğini duyurdu. Fiyatsız bilet fırsatı için kaydınızı artık resmi web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.
 
Etkinlikte uygulamalı Switch oynanışı, canlı sahne performansları, oyun turnuvaları, fotoğraf fırsatları, Faaliyet eserleri ve daha fazlası yer alacak.
 
Etkinliğe nasıl kayıt olunur? 
 
1- Öncelikle, Nintendo Live web sitesini ziyaret edin ve fiyatsız bilet fırsatı için kaydınızı yapın. Kayıt devri 31 Mayıs’tan ve 22 Haziran gecesine kadar sürecek.
 
2- Bu çekilişe en az 18 yaşında olan Müsait Nintendo Hesabı sahipleri kaydolabilir. Şimdi bir hesabınız yoksa buradan kolay kolay bir hesap için kaydolabilirsiniz. 
 
Nintendo Live 2023, PAX West oyun ve tanınan kültür kongresinin yanı Dizi Seattle Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. ek olarak Nintendo Live 2023, Mario Kart 8 Deluxe Championship’e de mesken sahipliği yapacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir