Hayatta Kalma Korku Oyunu Organ Quarter, PS VR2 için Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 08, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Amata Games ve geliştirici Outer Brain, sanal gerçeklikte oynanabilen hayatta kalma kaygı oyunu Organ Quarter’ın PlayStation VR2 sürümünün PlayStation Store’da 209,00?’den satışa sunulduğunu duyurdu.
 
Organ Quarter birinci sefer, PC VR için 19 Ekim 2017’de Steam aracılığıyla piyasaya sürüldü.
 
Organ Quarter nedir?
Organ Quarter labirent gibisi ortamlar, kaynak idaresi, düzgün dengelenmiş bulmacalar üzere hayatta kalma korkusunu şahane yapan ögelere odaklanan bir VR hayatta kalma kaygı oyunudur. 90’ların yavaş ve sistemli hayatta kalma kaygı tecrübelerine bir hürmet duruşu olarak, cezbedici karabasan dünyasını keşfet ve şimdiye kadarki en İçten endişe tecrübesinin tadını çıkar.
 
Oyunun öyküsü ise şu formda: Organ Quarter’ı sarıp sarmalayanın ne olduğunu ortaya çıkar. Dairende haftalarca ve aylarca izole haldeyken kente bir şeyler oldu. Kent, enfekte oldu. Bir motivasyon kaynağı olan ya da olmayan bir hastalık yüzünden her şey alt üst oldu. Gerçeküstü bulmacalar ve acayip varlıklarla dolu, çöle ve bedene ziyan veren bir kaygı kabusuna dönüşen bir kenti keşfet.
 
Ek olarak bir oyun tanıtım görüntüsü yayınlandı. Bu tanıtım görüntüsünün başlangıcında birinci olarak bizi bir yaratığın İç organları karşılamakta. Daha sonra elinize haritayı alıp oyunda yer Meydan alanları görecek, inşa etmek istediğiniz bir objeyi yapabilecek ve bu obje ile yaratıkları öldürebileceksiniz.
 
Tanıtım videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir